Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy és mit írjak neki?

Hogy és mit írjak neki?

Figyelt kérdés

van egy fiú aki tetszik,ő 9.-es,én 1,5 évvel fiatalabb vagyok. nem merek írni neki,hátha hülyének néz,de elvileg ő kedves,normális srác. mégis hogy írjak rá? a barátnőim szerint párszor(szám szerint valami 16szor) nézett már engem,de nem hiszem,mert szerintem csúnyább vagyok,mint a többi lány,lehet hogy azért. félek hogy nyomulásnak venné az egészet,vagy kényszerből válaszolgatna. mit tegyek? segítsetek,kérlek titeket!

13,5/L



2014. febr. 3. 12:41
 1/6 anonim válasza:

Irj,rá,hogy szia :)

Mióta ismered?És mennyire?

2014. febr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

De cuki vagy 13, 5. :)

Írj rá, nincs veszteni valód. Ne úgy kezd, hogy járunk vagy hasonlók. Írj neki, hogy láttad múltkor x helyen és te is nagyon szeretsz odajárni vagy vmi hasonló.

Ha tetszel neki úgyis beindul a beszélgetés.

2014. febr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A lányok, nők mosollyal kezdeményeznek. Srácnak/férfinak ezt észre kell vennie.


Elég ha csak egy mosolyjellel hozzászólsz pl. egyik facebookos képéhez. Online társkeresőn is nők 80%-a mosoly jelel kezdeményez, vagy max. szavas kérdéssel, többet csak akkor adnak magukból, ha a férfiről látják, hogy érdeklődik irántuk.

2014. febr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jav: max. pár szavas
2014. febr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

öh,nem igazán ismerem,egyszer suliban ilyen sulis napon négyen voltunk egy vetélkedőn összerakva,ott beszéltünk pár szót,ennyi

suliban próbáltam már rámosolyogni

2014. febr. 3. 13:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell bíztatni. Ennyi idősen még ne a pasikon járjon a feje!!!
2014. febr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!