Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csúnya vagy paranoiás vagyok?

Csúnya vagy paranoiás vagyok?

Figyelt kérdés

Jövök haza... állok a tömegközlekedő járműn(XD) kinézek az ablakon, látom és látom a szemem sarkából hogy a mellettem álló srác elkezd méregetni, végig néz stb, vissza fordítom a tekintetemet és látom hogy ő elkapja, aztán gondolom letesztelem a csávót, elfordítom a fejemet teljes 180ºban, mintha megneznek vmit, aztán nolám megint megismétlődik az előző jelenet, majd harmadszorra is. Ennyire csúnya lehetek hogy először el se hitte?

Ui:bocs a rossz fogalmazásért, és rossz kategóriáért.


2014. febr. 3. 17:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem az a baj hogy csunya vagy hanem hogy meg hulye is -.-
2014. febr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Igen, ennyire csúnya vagy. Vagy csak egy önbizalom hiányos lányka vagy egy kis ego növelésre van szükséged mert már fogyóba van a magad által táplált egod. Válassz.
2014. febr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem értem mi a bajotok...
2014. febr. 3. 17:27
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát, nem mindenki lehet szép. Ez van.
2014. febr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet hogy tetszettél neki,vagy látott rajtad valami érdekeset,vagy nem is rád nézett,s mikor odanéztél,nem akarta,hogy azt hidd,hogy téged néz.
2014. febr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Lehet Csernobili baba voltál... Nem a te hibád...
2014. febr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%
Küldj képet!
2014. febr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
48%
mutass 1 képet
2014. febr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
nem rád értem, csak úgy a kérdésről jutott eszembe. ha valaki nagyon csúnya én azokat is megbámulom, hogy hogy a fenébe nézhet ki valaki így?
2014. febr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Így én is szoktam érezni magam. Ilyenkor én is azt hiszem, hogy biztos azért néz, mert csúnya vagyok. De hát mit érdekel engem, nem lehet mindenki szép sajnos.

Lépj túl ezen!

2014. febr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!