Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak még nem piás, nem...

Vannak még nem piás, nem drogos, nem cigis, hűséges, megbízható és nem utolsó sorban szép lányok?

Figyelt kérdés
Én sajnos nem ismerek ilyet,csak azért kérdezem. Aki szép,az a fent felsorolt tulajdonságokkal rendelkezik.
2014. febr. 4. 15:00
1 2
 11/16 anonim válasza:
Van
2014. febr. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, bár kinek mi a szép :)
2014. febr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Háhá...Jó kérdés. Úgy tűnik rossz helyen keresgéltél eddig :P

Mert biza vannak! :) És még sorolhatnánk a tulajdonságokat :D

2014. febr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
szép vagyok, hűséges, megbízható, nem drogozok, ritkán cigizek, néha iszok. Nem fogsz találni olyat akire mind igaz. Aki kicsit is élvezi az életet az néha iszik és nem azért mert alkoholista. Attól mert még valaki szeret néha ellazulni és pezsgőzni meg bonbon zabálni esetleg elszívni egy jó cigit attól még nem biztos hogy piás. Hűségesből szerintem rengeteg van. Meg megbízható is. Nekem csak ilyen barátnőim vannak. Szépség pedig relatív. Engem sokan gyönyörűnek sokan rondának tartanak...
2014. febr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Egyébként a szépség és csúnyaság relatív. Mindenkiben van pozitív és negatív tulajdonság. De én úgy gondolom mindenki a maga módján szép, tehát magához képest kihozhatja önmagából a legjobbat és akkor tényleg szép, és egyben a legrosszabbat is.

13-as voltam

2014. febr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Itt vagy én ;) küldj képet irj rám ....
2014. febr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!