Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 18-19 éves lányok! Szerintetek...

18-19 éves lányok! Szerintetek lenne esélyem 17 évesen egy 19 éves végző gimis lánnyal összejönni?

Figyelt kérdés
Jelenleg van barátja, aki nála is idősebb, ezért most ezt tiszteletbe tartva nem kezdeményezek. Ilyeneket ne írjatok hogy ne válasszam szét őket, stb! Ilyen biztos hogy nem lesz! Később azért mindenképpen bepróbálkozok lesz ami lesz, ha nem lesz foglalt. Amúgy hiába vagyok fiatalabb, mások elmondása alapján(!) jóképű és felnőtt gondolkodású vagyok. Valamit erős testfelépítésű, és 185 cm magas. Tudom hogy a lányok inkább az idősebb fiúkra mennek, de vannak kivételek, osztálytársam is most jött össze egy tavaly végezett gimis lánnyal, aki nagyon csinos.

2014. febr. 4. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem van esélyed! Én is pont 19 éves lány vagyok és múltkor majdnem összejöttem egy 17 éves fiúval csak elbénáztuk... De semmi köze nem volt a korkülönbséghez. Amúgy alapból én is 23-25 éves pasikra bukok de ez a srác más. Ha valaki igen jófej és jóképű és érzem, hogy ő az akivel igazán kitudnék jönni akkor kit érdekel mennyi idős
2014. febr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos választ!
2014. febr. 4. 18:10
 3/8 anonim ***** válasza:

remény hal meg utoljára!

hajrá nem a kor számít!

2014. febr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hozzám hasonlóan sok lány azért jönn össze idősebb fiúval mert a korabeliek gyerekesek. De amúgy ha te értelmesebb vagy a korodhoz képest mért is ne ha amúgy bejössz neki. 1-2 év nem nagyon számít. Hajrá!!
2014. febr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztatást, nagyon kedvesek vagytok.
2014. febr. 4. 18:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Lazán. Bár inkább várj, míg 18 leszel és úgy már tényleg minden normális:D
2014. febr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ok, köszi a választ.
2014. febr. 7. 17:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem a korotoktól függ, hanem hogy mennyire passzol a személyiségetek. Ha elvből nem utasítja el a fiatalabb srácokat (van olyan :P ) akkor szerintem összejöhettek. :)
2014. márc. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!