Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ennyire előítéles a...

Miért ennyire előítéles a társadalom, ha arról van szó, hogy idősebb fiú, fiatalabb lánnyal akar összejönni például?

Figyelt kérdés
Csak a kor alapján elítélni valakit egyáltalán nem helyes, a kor csak egy szám. Én 23 vagyok és szeretem a 14-16 év körüli lányokat, nekik is bejövök, nem értem mi ezzel a baj. Akkor kéne támadni, ha valakit megölnek vagy megerőszakolnak, nem azért, mert van, aki nem a hülye számok és társadalom elvárásai szerint éli az életét.
2013. szept. 9. 23:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Mivel jogilag nincs akadálya így felesleges a társadalom felháborodásán agyalnod! :)
2013. szept. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*"akadálya" után vessző...
2013. szept. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mert az ember olyan, hogy skatulyáz. Meg sem akarnak ismerni az emberek, hogy milyen vagy, csak a korodat akarják tudni, és máris- a személyed bárminemű ismerete nélkül - konkrét képet alkotnak rólad, hogy szerintük milyen lehetsz. Húszon túl vagy? Akkor már 100%, hogy csak dugni akarsz, meg "nem fogsz rá várni", meg "másak az igényeitek", stb. Mindezt rádhúzzák, pusztán azért, mert huszonéves vagy.

Aztán a másik, hogy erőszakos perverz vagy. Mert ugye az ember hall innen-onnan pár rémtörténetet, ahol egy idősebb férfi megerőszakolt/bántalmazott/megölt egy fiatalabb lányt, és a köznép szereti ezt a sablont egyöntetűen minden idősebb férfi-fiatalabb lány párosra.

Persze, erőszakos, nagyon fickósan dugni akaró, csajokat kihasználó, sőt, alkalmanként bántalmazó egyének nem csak a huszonévesek között vannak ám. Csak ha egy 17 éves használ ki egy 17 évest, az sokkal úgymond elfogadottabb, mint ha egy 25 éves tenné ezt egy 17 évessel.

2013. szept. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ugyan már, ha te 23 éves korodra nem jutottál el odáig, hogy mi teljesen más agyi szinten vagyunk egy 14 éveshez képest... akkor az nem az én hibám.
2013. szept. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mivel szenvedsz?23 évesen.kirántanád a babaházból???te beteg vagy hogy nincs alsóhangon egy 19éves csajod!kezeltesd magad....és ne ide irkálj!okádok..pont ebben a korosztályban,9évvel fiatalabbat.
2013. szept. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez a 14-23 kicsit tényleg erős, de később szerintem nincs gond 10-12 évvel.
2013. szept. 10. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 ASOT ***** válasza:

Ez most akkor is sok.

Nem a dugásról van szó.

És igen itt sok a korkülönbség.

Egy lánytól okés hogy idősebb pasira vágyik vagy izgul rá, mert kislány még kis butuska szerelmes.

De egy pasitól már nem normális dolog, mintha agyilag visszamaradott lenne kissé.


20 év felett már más a korkülönbség ott már elmegy a 10 év.

2013. szept. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez nem számokról és társadalmi elvárásokról szól, Kérdező.

Egészséges felnőtt 23 éves férfi kapcsolati szempontból nem tekint egyenlő partnerének 14 éves kislányokat. Ennyi.

Ha pedig igen, akkor ott mint már említették, a hiba az Ön készülékében van.

2013. szept. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

14-23 nagyon sok. Nem csak társadalmilag ítélik el, hanem erről mindenkinek az ugrik be, hogy félsz a nőktől, emiatt kinevetnek.

14 évesen 8. általános iskolás valaki, míg 23 évesen már az egyetemet is kijártad és dolgozol, sokaknak már saját gyerekeük van ennyi idősen.

14 éves az gyerek, még csak nem is kamasz, a 23 pedig elvileg a felnőttkor.

2013. szept. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért akarsz megfelelni a társadalom elvárásának? Legyen saját normád.
2013. szept. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!