Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van ilyen kevés apró,...

Miért van ilyen kevés apró, aranyos lány?

Figyelt kérdés
Alacsony srácként nekem csak a pici lányok jönnek be, de tök szar, hogy szinte minden lány magasabb tőlem vagy súlyban hagy le.
2014. febr. 4. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
majd ha nem fog zavarni, lesz csajod
2014. febr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nézz már körül, annyi törpe van :)
2014. febr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nézz szét aprajafalván.
2014. febr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3.

ott is ráfaragna szegény, hisz ott csak egy nő van :D

2014. febr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egyszer megszólt egy ilyen "apró, aranyos" lány hogy nem vagyok neki elég magas (én 177, ő kb 159), meg rendre fél testtel magasabb fiúkkal látom őket, bocsi de röhejesen néznek tudom semmi közöm hozzá ki kivel van :D
2014. febr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolót teljesen megértem.

Azért mondjuk ebben a srácok is ludasak, mert az alacsony csajok jönnek be a magasabb srácoknak is leggyakrabban. (nem akarok általánosítani, de nem tudom máshogy megfogalmazni ezt. :D)

Így pl. 170-80 cm magas srácok összejönnek a 160as csajokkal, mi meg 170-80 cm csajok jöjjünk össze a 160as srácokkal?

Félre értés ne essék, nincs bajom az alacsony srácokkal, úgy alapvetően, de a barátom legyen azért magasabb nálam, ha csak pár centivel is. + ahogy a kérdező is, az alacsonyabb srácok (is) az alacsonyabb lányokat keresik (persze ők legalább érthetően). 18/l

2014. febr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert nincsenek aranyos lányok. Csak egoista ribik vannak.
2014. febr. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én már nem szemvedek ienbe hogy alacsony vok mer középsulaba kb ugyanoan magas mindenkiXD
2014. febr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!