Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha van apakomplexus, akkor...

Ha van apakomplexus, akkor van kisfiúkomplexus is? Van olyan tini lány, akinek a kisfiús, vagyis alacsony, vékony, aranyos, cuki fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés
Sajnos genetika miatt ilyen lettem, pedig mindig is két méteres, szekrény állat akartam lenni, akire buknak a nők. Eddig csak egy szép lánnyal smároltam, meg volt pár kalandom, de igazán egy sem vonzódott hozzám, inkább valami vén férfias tagra buktak a tini lányok én úgy vettem észre vagy ilyen swag gyerekekre, de én nem vagyok ilyen pénzes, hogy ezt megengedhessem magamnak és többnyire csak neten van lehetőségem ismerkedni és nem igazán buknak a kisfiús vonásaimra.
2014. jan. 4. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Pedofilnak becézik. :)
2014. jan. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy alacsony, és vékony?
2014. jan. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, gyermektelen, idősebb nőknél előfordulhat ilyesmi...
2014. jan. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nincs. Az alacsonyság és a cukiság külön-külön is minden lánynál kizáró ok.
2014. jan. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó, de nem vagyok férfiatlan jellemre, szeretek irányítani egy kapcsolatban, csak a külsőm ilyen szar, meg nekem csak a fiatal tini lányok jönnek be, amúgy sem még vén én sem.
2014. jan. 4. 20:59
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Szerény jelentkező itt! :DDD

Egyébként persze, vannak olyan lányok, akik inkább a kisfiúsabb srácokat kedvelik. És mint minden helyzetben fontos megemlíteni: nem a külső a legfontosabb. Legalábbis a kevésbé felszínes, egészséges értékrenddel rendelkező lányoknál nem az a legfontosabb. :) Egyébként hány éves vagy?

2014. jan. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
milyen a külsőd?
2014. jan. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!