Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek gáz így elmenni a...

Szerintetek gáz így elmenni a buliba?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és az egyik barátnőm meghívott a szülinapi bulijába.(ő 16) Szerintetek érdemes elmennem? akiket meghív mind vele egykorú szinte, és nem tudom hogy anyáék meddig engednének el...Ha 10kor eljönnék az nagyon gáz lenne nem? Mit csináljak? mert szeretnék ott lenni, mert nagyon szeretem a lányt, és amúgy is érdekel a buli :P

#lány #születésnap #party #buli #bocsi hogy ide írtam #nem tudtam hova való ez a kérdés
2014. febr. 5. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
ez csak egy szülinap :) sztem eszközöld ki az éjfélt:)
2014. febr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Örülj h elmehetsz, ha időben haza kell menned, az akkor is több, mint a semmi.


Ha majd 16 leszel, nyilván hosszabb időre elengednek a szüleid.


Előtte majd csinálj meg minden leckét, nehogy belefuss abba h utána a napokban rossz jegyet viszel haza.

2014. febr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. 13 évesen k* rva korai a bulizás..

2. az a 16+os korosztály nem igazán neked való mert azoknak mindenük a szex.. Mindent ami mozog megdugnának (a fiúk...) Szerintem még a kert végében nyugodtan legelő kecskét is..

3. Igen gáz lenne 10kor elmenni.. De neked már eleve ott sem kellene lenned.. De nem akarlak oktatni..

2014. febr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Te nem vagy százas csajszikám ... a legjobb barátnőd szüinapja ... Nem a buli a lényeg hanem az ünnepelt ... nem is a barátnődhöz mész te ha nem a pasikhoz kis p.icsa
2014. febr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó! 1.Nem mondtam hogy a legjobb barátnőm 2.Nem a pasik miatt mennék,alig lesznek, hanem mert szerintem jó a társaság, és még nem voltam buliban 3.Mit képzelsz magadról? Hogy így le p*csázol,pedig nem is ismersz....
2014. febr. 5. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!