Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti milyen esetben kérnétek...

Ti milyen esetben kérnétek "gondolkodási időt" ilyenkor?

Figyelt kérdés
Ha megtudnátok hogy tetszetek valakinek, vagy többet szeretne tőletek, és nem válaszolnátok igen/nemmel hanem kérnétek egy kis időt hogy átgondoljátok...ez jót jelentene, tényleg gondolkodnátok rajta vagy ez inkább lerázós szöveg lenne? Ez olyan dolog amire mindenki máskét reagál így a személyes vélemények érdekelnek, nem az hogy mindegyik lehet :)
2014. febr. 5. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam lerázó szöveg lenne. Bár én általában mindig igennel/nemmel válaszolok.
2014. febr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolkodási időt nem kérek, ha nem ismerem az adott személyt. Akkor igen vagy nem a válasz attól függően, hogy egyáltalán tetszik-e. Ha ismerem akkor pedig nem kell gondolkodási idő, mert ismerem, ha nem eléggé akkor azt mondanám ismerkedjünk meg jobban. Gondolkodásra nekem nem kell idő, ez inkább lerázós szövegnek tűnik, vagy pedig döntésképtelen lelkek alkalmazzák...
2014. febr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Soha.

A gondolkodási idő baromság... Nekem rögtön elmenne a kedvem. Igen vagy nem.

2014. febr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azt hiszem, kicsit általánosan fogalmaztam...akit esetleg érdekel konkrétan az esetem, írhat privátot és részletezem. De szívesen várom így általánosságban is a válaszokat.

2014. febr. 5. 20:16
 5/5 tevetke ***** válasza:

Ez szerintem inkább lerázós duma. Ha annyira bejönnél neki, akkor szerintem nincs mit gondolkodnia rajta. Mondjuk elképzelhető, hogy még el sem játszott a gondolattal soha, hogy mi lenne, ha... és esetleg szimpi vagy neki, akkor elgondolkodik, hogy adjon-e esélyt a dolognak. Bár szerintem ez akkor is általában lerázós szöveg.

25N

2014. febr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!