Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valentin napi bál Tolna...

Cross Kazumi kérdése:

Valentin napi bál Tolna megyében. És egy fiút keresek aki barátnőt keres.14/L Kedve nincs senkinek?

Figyelt kérdés

14-én lesz egy Valentin napi bál.

7144 Decs Általános Iskolába...


Párt keresek... Egy olyan 14-15-16 éves fiút, aki barátnőt keres. De mivel sokan vannak,akik pont messze laknak...NAGYON VÁROK LEGALÁBB EGY FIUT!!


És akinek kellek, és elfogad olyannak amilyen vagyok, az csinál velem amit csak szeretne ;)



#ismerkedés #szerelem #bál #Valnetinnap #diszkó 16:00-19:30-ig
2014. febr. 6. 00:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez azért erős..

Te biztatod hogy análba rakjon a szertárban?

2014. febr. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a kulcsszavak mindent visznek!
2014. febr. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nagy disco lesz 19:30ig yeah buleee
2014. febr. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3.nak


Én is attól félek :P

Csak azért, mert vannak ott 5.osztályosok is, amit a mai napiga nem értek...De ha egyszer nem lehet miattuk mert otthon kell lenneik...

2014. febr. 6. 00:25
 5/9 anonim ***** válasza:

Kislány, kislány...


Eredetileg azt akartam ideírni, hogy: én elviszlek, de akkor mond azt a bírónak, hogy te is akartad.


De aztán elolvastam az egészet. Azt látom, hogy el vagy keseredve, de te ennél jobb vagy. Nem kell, és nem szabad ilyeneket ígérned, mert bajba fogsz kerülni. A utolsó mondatodat nem szabadott volna leírni. Fiatal vagy még, ha 14.-éig nem is, de biztosan találsz majd egy olyan fiút akinek te kellesz minden ígéret nélkül. Nem olyan fontos, ez a bál. Az esküvőd sokkal fontosabb. Bízom benne, hogy szűz vagy, és ez még legalább három évig nem fog megváltozni. Ha már most odaadod magad, akkor mire férjhez mész túl sok expasid lesz. A leendő férjed, pedig majd nem tud bízni a hűségedben, és tönkremegy a kapcsolatotok. Meg különben is kinek kell egy agyonhasznált... Gondold végig amit írtam, és döntsél okosan.

"Apád"

2014. febr. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi "apa"


1. nem kértem ki a véleményed


2. igen, szűz vagyok


3. minden az én bajom, rám tartozik, és nem vagyok rossz kedvembe, nem úgy értettem!!

2014. febr. 6. 00:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor kérd ki az igazi apád véleményét! Ha nem ugyanazt mondja, amit én akkor igazat adok neked. Most azt hiszed tied a világ, és hogy minden csak a te dolgod. Ez a korod miatt van, természetes. De majd ne haragudj nagyon magadra 30 évesen. Ha már azt hiszed, hogy felnőtt vagy és a szüleidre nem akarsz hallgatni, gondoltam megpróbálom én, hátha nekem elhiszed.
2014. febr. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Figyelj ,kislány lehet,hogy összejön vmi helyre szép pasi.Miért ne?

DE soha nem szabad a macit extra mézzel a málnásba csalogatni.

2014. febr. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mindenki!!


Az, hogy azt csinál velem amit akar, nem úgy értettem...

az egész nem úgy jött ki...


A kérdésnek ez a lényege...legalább is ez akart lenni..

" Olyan fiút keresek, aki elfogad olyannak, amilyen vagyok, összeálna velem, és ha közel lakik anyira, hogy el jön velem a Valentin napi bálba..


Így már értitek?? Mert ennél jobban nem tudom elmagyarázni....

2014. febr. 6. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!