Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol van esélyem olyan pasit...

Hol van esélyem olyan pasit találni, aki olyan mint a berki krisztián?

Figyelt kérdés

Tudod pl.konditerem,de én nem járok kondiba leszarom,hogy hány kiló vagyok..nincs annyira jó alakom,de jó ruhákat hordok meg nagyon szép az arcom,hajam.


Igazából szarul tanulok,jövőre kellene érettségiznem..és szeretnék találni egy pénzes pasit ...


Lusta vagyok tanulni,dolgozni viszont szeretek..nem egy árufeltöltő munkára gondolok,hanem pl egy plázába egy butikba elüldögélni....

meg igazából azért kéne egy pénzes pasi,hogy otthon legyek az ideiglenes kutyákkal ,ne kelljen dolgoznoom..

Otthon viszont mindent szivesen megcsinálok.tudok ,főzni,mosni,takarítani..


2014. febr. 6. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt a provokatív kva eget :D
2014. febr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kicsit olyan ez a kérdés, mintha az egyszerű lányok karikatúrájának írta volna egy unatkozó, csajoknál béna, de nem hülye srác.
2014. febr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Remélem,hogy te csak egy újabb troll vagy :D

Mert,ha nem akkor nagyon gáz az életfelfogásod...


Berki Krisztiánt meg inkább most hagyjuk...az az "ember"...

2014. febr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát bocsi,ha azt hiszitek,hogy ez egy provokatív kérdés.

Nem is tudtam,hogy tudok feltenni provokatív kérdést...

19 éves lány vagyok..

2014. febr. 6. 16:17
 5/10 anonim ***** válasza:
küldj magadról egy pár képet privátban, meg azt, hogy mit tudsz felmutatni cserébe az ingyen élősködésért.. :D
2014. febr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

melyik, mert kettő van ám!

az egyik a lófejű tahó celeb, a másik az olimpiai bajnok tornász.

remélem nem a tahót akarod?

2014. febr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem is tahó:)

Egyedi humora van,nem egy szürke patkány és tud élni!! :)

amit sokat nem tudnak

2014. febr. 6. 17:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Általában ahhoz is pénz kell, hogy pénzes pasit szedj fel. Jól kell öltöznöd, sminkelni, drága cuccokat hordani, drága helyekre járni, drága kaját enni. Nem fognak csak úgy felkeresni a 8. ker közepén, hogy gyere aranyom mostantól én tartalak el. Náluk fontos a megjelenés, hogy kivel villognak. És mivel még proli is vagy, pláne nem sok esélyed jó módú eltartót találni. Amúgy buknak a művelt nőkre általában, bár van, akit nem érdekel. Egyetemet végeztem, és rengeteg Berkihez hasonlót ismerek, akik közül nem egy szívesen eltartott volna ideig-óráig. Csak nekem nincs szükségem felszínes kapcsolatokra, és az örök bizonytalanságra, hogy mikor hajít ki a lakásból. Mert gondolom nem élsz abban a tévképzetben, hogy az ilyen párok aztán holtomiglan-holtodiglan együtt vannak. Te meg mehetnél csövezni 0 műveltséggel, 0 intelligenciával, 0 munkatapasztalattal, 0 félretett pénzzel. Szép életcél, igazán. Én inkább tanultam, hogy önálló egzisztenciát építhessek fel, saját autóm és lakásom legyen, jó munkám jó fizetéssel, olyan, amit élvezek és kitölti a napjaimat. És van egy remek párom, aki mellett nem kell rettegnem, hogy mikor cserél le egy nagyobb mellűre. Igazán jó provokatív kérdést sikerült kreálnod, a válasz nem is neked szól főleg, mert nem hiszem, hogy komolyan gondoltad ezt, hanem az idetévedő valódi üresfejű libáknak, akik majd olvasni fogják a "szedjünk fel egy Berki-t" bibliát.
2014. febr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hahahahahahaha :DDDDDD
2014. febr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

na sikerult talalni azota?


olyan pasit mint Berki nehezen fogsz csak ugy otthon ulve. o valogathat csajok kozul, mier valasztana teged ha nincs benne semmi kulonleges?

2015. nov. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!