Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk/Férfiak mit gondoltok...

Fiúk/Férfiak mit gondoltok erről? (lejjebb)

Figyelt kérdés

Összeismerkedtem egy lánnyal, akivel egyszer találkoztunk közösen, csak mi ketten. Ott minden rendben ment köztünk. Aztán érdeklődtem iránta megközelítőleg két hónapig, miután közölte velem, hogy nem akar tőlem semmit, szóval fölösleges a következő találkozó. Amikor kerestem néha kifejezettem elutasító volt, másszor pedig simulékony, és nem értem, hogy miért kell ilyen minősíthetetlen magatartást tanúsítania?


Úgy érzem, hogy ennyi idő alatt már megbizonyosodhatott volna arról, hogy nem akarom kihasználni (lehet ez a baj). Szóval szerintetek még mindig kéreti magát, és jól esik neki, hogy valaki "koslat" utána, és azzal játszhat kedve szerint, esetleg tesztel, hogy mennyire vagyok kitartó vagy hagyni kell a p*csába ezt a ribit!? 20/F 20/L



2014. febr. 6. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha az a véleményed róla hogy "ribi" akkor hagyjad!
2014. febr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezek után mi legyen róla a véleményem :S
2014. febr. 6. 18:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne gondold, hogy a férfiak egy fokkal is jobbak a nőknél. Ugyanúgy átb*sszák az embert. Ha pedig valakivel ez nem egyszer esik meg, én nem csodálkoznék, ha a következő "jelentkezővel" futtat néhány kört, hogy megbizonyosodjon róla, hogy ő nem fogja. Lehet, hogy nála is ez a helyzet.


Viszont ha ribinek hívod, akkor inkább tényleg hagyd a p*csába, mindkettőtöknek jobb lesz.

2014. febr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Aha igen a fogalmazásomon könnyű fennakadni, csak tudod baromira belefáradtam már abba, hogy nekem mindig bizonyítanom kell az összes defektes nőnél. Miért nekem kell azért szívnom, mert fiatalabb korában naiv volt, és kénytelen volt használni az eszét!


És ha már itt tartunk, engem világ életemben csak átvertek szóval nem tudok sajnálni senkit.

2014. febr. 6. 19:06
 5/5 anonim ***** válasza:
tényleg hagyd azt a lányt!
2014. febr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!