Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek egy találkozót...

Szerintetek egy találkozót nem érdemeltem volna meg?

Figyelt kérdés
Megismertem valakit a neten, még elég régen, és most úgy tűnik, hogy elszakadunk egymástól. Volt mikor többet is éreztünk, mégis nem akart velem találkozni.
2014. febr. 6. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány?
2014. febr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha most neked adok igazat, attól miért lesz jobb?
2014. febr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
miért érdemeltél volna meg? Még ha jól el is vagytok,az h talizni kell,nem egy törvényszerű dolog.
2014. febr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Néha van ez így. Én is megismertem egy srácot, tök jól elvoltunk, elején nem úgy indult, hogy ebből lesz valami...de 2 évig csak húztuk egymás agyát. Találkozó viszont nem volt, mert persze pont akkor sose ért rá. Na, ez az egész volt csak igazán szar így...hogy annyit nem jelentettem, hogy 1x találkozzunk.

20/L

2014. febr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is így vagyok!! 4 éve ismerem a srácot.. többet éreztem iránta ő is irántam..kevesebb volt mint szerelem, de több mint barátság.. mindig megígérte hogy találkozunk.. és nem..aztán egyre kevesebbett beszéltünk.. megism erkedtem egy másik sráccal szintén neten rá 1 hétre össezjöttünk.. és a haverom full féltékenységi rohamot rendezett hogy én most miért csalom meg őt.. mikor együtt nem voltunk.. ennek 3 hónapja.. azóta nem beszélek vele
2014. febr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!