Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Barátkoznátok biszex...

Lányok! Barátkoznátok biszex pasival?

Figyelt kérdés
Nem kell félre érteni, nem csajt akarok, hanem lányhavert. Akivel lehet hülyülni, és akivel jól ki lehet pletykálni a pasikat. Na, meg vásárolgatni. :)

2014. febr. 6. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Kipletykálni a fiúkat, vásárolgatni, inkább a saját nememmel szeretnék, és nem egy nyuszi kisfiúval. De vannak pasi haverjaim, barátaim akikkel jól elvagyok, de nem pletykálkodom, és nem vásárolgatok velük..

21/N

2014. febr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mértne? :)
2014. febr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Miért ne?

Hány éves vagy, hol laksz? Írhatsz privátot. Vagy írjak én? :)

2014. febr. 6. 21:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna a szexuális beállítottságod.:)
2014. febr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Jajj decuki.siman :D
2014. febr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem van egy nagyon jó csaj barátom, akivel mindent megtudok beszélni. A téma nagyrészt a pasik, hogy kinek ki jön be meg ilyenek, de nem csak erről szoktunk beszélni, hanem az én csaj ügyeimről is. Mindent összevetve örülök neki, hogy van egy csaj barátom aki tud arról hogy "más" vagyok és megtudom vele beszélni a dolgaimat. :)

19/F bi

2014. febr. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én is örülnék egy ilyen lánynak, én is biszex pasi vagyok
2014. febr. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!