Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek lehet valami? 16L...

Szerintetek lehet valami? 16L Többi lenn.

Figyelt kérdés
Megtetszett egy srác a sulinkból. Ráírtam facebookon. Kérdeztem tőle hogy mi újság meg ilyenek. Tökre tetszik nekem.Alig ismerem. Köszönő viszonyban vagyunk most. De élőben csak ennyia dolog.De facebookon megkérdeztem tőle hogy van e kedve ismerkedni. Azt írta vissza hogy igen szívesen de barátként. Ez annyira letört. Fiúk! Ti mit tennétek? mit csinálnátok? Vagy ez normális hogy ezt írja vissza, mert nem ismer? Lehet belőle valami még? Én szeretnék nagyon tetszik nekem.

2014. febr. 7. 20:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

Facebook...mindenütt facebook...:(


Vagy nem tetszel neki vagy húz.

2014. febr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

De még kibővíteném még egy lehetőséggel.

1. Nem tetszel neki , ezért szeretne megismerni , de csak barátként.

2. Csak húzza az agyadat.

3. Lehet nyomulásnak vette és ezt nem szereti.

2014. febr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De az nem lehet hogy csak azért írta mert nem ismer, és "idegen" dolgot nem akar elkezdeni? Nincsen barátnője, nem hinném hogy olyan csúnya lennék :/
2014. febr. 7. 20:17
 4/13 A kérdező kommentje:
Vagy ha esetleg ùgy érzi, hogy nyomultam akkor azt valahogy meg lehet oldani? Hogy ùgymond akkor azt visszavonjam?
2014. febr. 7. 20:47
 5/13 anonim válasza:
ne éld bele amgad, ebből véleményem szerint nem sok lehet 16f
2014. febr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
El tudom képzelni, hogy még lehet belőle valami. Barátkozz vele, és majd alakulnak a dolgok. De inkább személyesen beszélgess vele, ne facebook-on, ha már úgyis találkoztok néha.
2014. febr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nekem nagyon tetszik és szeretném ha lenne köztünk valami. Esetleg tanácsot tudtok adni fiùk? Hogy közeledjen egy lány egy sráchoz?
2014. febr. 9. 22:05
 8/13 anonim válasza:

Először menj bele a barátkozásba. Majd ha már összehaverkodtatok kezd el csábítani . Viselkedj vele kicsit ríbancosan (de csak vele ) pl.: félreérthető megjegyzés , kirívó ruha , banánevés szemkontaktussal stb.

17 f

2014. febr. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. febr. 16. 22:58
 10/13 anonim ***** válasza:

Mivel van kedve ismerkedni, ezért érdekled :)


Tehát idő elteltével sikerülhet! :) Bár nem 100%. Döntsd el mennyire éri meg és mennyi időt rászánni :)

2014. febr. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!