Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Így belegondolva maga kérdés...

Így belegondolva maga kérdés kissé hülyeség. De mégis ez mit jelent? (többi lenn)

Figyelt kérdés

Az osztályomba jár egy fiú, és... valami van. Mármint az első pár héten figyelt. Éreztem. Aztán abbahagyta. De most már észreveszem magam, hogy én figyelem, figyel e. De megállapítottam, hogy ő más. Nem tudom megfogalmazni, de benne valahogy látom azt a bizonyos pluszt, amit a többiekben nem.

előre is köszi a (normális!) válaszokért :) 15/L


2013. szept. 22. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Mégis miben kellene segíteni? Mire válaszoljak?
2013. szept. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Gondolom bejön neked és kész.
2013. szept. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hogy miért figyelem, hogy figyel e. mondjuk.

gyakorolnom kéne ezt a kérdésfeltevés-dolgot :)

2013. szept. 22. 19:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert ő egy figyelő.

Rake

Vigyázz vele most már mást figyel.

Viccet félretéve szerintem eddig bírta és azt hiszi hogy nem akarsz tőle semmit.Mosolyogj rá és akkor megjön a kedve újra és talán meg fog szólítani.Elhív valahova :)

Gondolom ezt szeretnéd.

2013. szept. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nagyon ismerős szituáció nagyon nagyon ismerős egy teljes nevet írhatnál nekem megköszönném amúgy beszélj a sráccal ártani nem árt
2013. szept. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!