Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy lány! Szoktunk...

Gyuszti vok and cs kérdése:

Tetszik egy lány! Szoktunk szemezgetni de amikor megkérdezem hogy tetszik-e neki valaki nemet mond vajon miért?

Figyelt kérdés
Ránézünk egymásra, utánna hirtelen elfordulunk ilyesmi értitek?
2014. febr. 7. 20:35
 1/3 Grim13 ***** válasza:
értjük de ez továbbra sem bomba biztos jele a vonzalomnak ... én is szoktam bámulni csúnya anyajegyes embereket a buszon és ha rám néznek elkapom a tekintetem (de lehet hogy tudat alatt bejönnek xD) azt meg szerintem ne várd hogy ha ezt megkérdezed az lesz a válasz hogy "igen te bejössz" 1000ból 1x jön ez be! de lehet az sem jó ötlet hogy így kérdezed mert ha tőlem ezt kérdezné egy csaj nem esne le hogy "ö bejön-e nekem" inkább az hogy mint barát érdeklődik de az is igaz hogy ha nekem bejön valaki és így megkérdezi akkor őszintén megmondom hogy igen ö ... bonyolult, szűrd le a lényeget! hány éves vagy mellesleg ?
2014. febr. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia am 14F
2014. febr. 8. 15:22
 3/3 Grim13 ***** válasza:
pff jó kór, ne hallgass a szívedre és ne bízz az eszedben ... egyik sincs túl elég dolgon :D
2014. febr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!