Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, elegendő ez a magasság?

Lányok, elegendő ez a magasság?

Figyelt kérdés
176cm (84kg, 26/F) több nő is irta már hogy számukra ez túl alacsony, volt aki élőben is szóba hozta pedig több mint egy fejjel alacsonyabb volt nálam :/

2014. febr. 7. 21:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
De ha itt a sok gyökér azt írja, hogy nem, mit csinálsz? Ne ettől tedd függővé a saját önértékelésed!
2014. febr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%

Azok a nők, akik ilyen szempont alapján szelektálnak a pasikból, nem érnek túl sokat.


Én 170 cm vagyok, a barátom 2-3 cm-rel magasabb nálam, és soha eszembe nem jutna emiatt nem szeretni őt... Ha alacsonyabb lenne, az sem lett volna kizáró ok anno az ismerkedésnél.

19L

2014. febr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem alacsony, max ha magassarkú van egy lányon, akkor melletted picit alacsonynak tűnhetsz, de egyébként a legtöbb lánynál/nőnél magasabb vagy. :)
2014. febr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok lány, de szerintem nem a magasságoddal, hanem a tömegeddel van probléma...
2014. febr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Ez a magasság/testsúly arány arra utal, hogy a testalkatoddal és az összképpel is gond lehet, nem csak a magasságoddal.


Egyébként a magasság önmagában nem számít ennyire.


Az egyik legjobb barátom 165-170 cm körül van, de simán megb.asz vele egy magas vagy kicsit magasabb lányokat is. Mert a magasságon kívül sok más nők számára vonzó tulajdonsága van: Önbizalom, határozottsága, dominancia, magabiztosság, stb.


Több nővel kefélt, mint én, aki meg 195 cm vagyok.


Szóval a magasság önmagában ba.szottul nem számít!

2014. febr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

most nem értem túl sok ez a 84kg vagy túl kevés? :D

mondjuk számomra kevés, folyamatosan tömegelek, 60 kilósan kezdtem el súlyzózni

2014. febr. 7. 21:45
 7/22 anonim ***** válasza:
Ha az a tömeg izomból van akkor nincs vele semmi probléma! Szerintem a magasságod alapján nincs veled probléma. Érdekes a nők reakciója, inkább furcsa..Na mind1, szerintem nincs baj veled.
2014. febr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Én 180 cm magas csajszi vagyok nincs bajom az alacsonyabb pasikkal csak ők menekülnek el előlem... elkezdik a kapcsolatot és jajj nekem kisebbségi érzésem van melletted. Ezek után én nem nézek rá nagyon kisebb fiúkra inkább.
2014. febr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

5. vagyok. Azt hittem dagadt vagy, de akkor nem szóltam. Ha izom van rajtad, az király! Elismerésem!


Ahogy a 8. válaszból láthatod, ez sokszor öngerjesztő folyamat.

Sokszor maguknak a férfiaknak van bajuk a magasabb nőkkel. És ilyenkor ha egy alacsonyabb férfi otthagy a saját komplexusa miatt egy magasabb nőt, akkor a nő később alapból nem kezd alacsonyabb férfiakkal.

2014. febr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
58%

170 alatt számít igazából alacsonynak egy srác, de még akkor is simán tud csajozni. :) vannak nagyon magas elvárású csajok, de velük meg ne foglalkozz, ők nem a többség.


24f

2014. febr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!