Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Barátság, vagy több annál? Sűrgős

Barátság, vagy több annál? Sűrgős

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és van egy fiú, akivel nagyon jóban vagyok. Úszáson mindig megfogja a lában ,nagyon sokat nevetünk ,meg hülyéskedünk.Régebben egy osztálytársam tetszett neki, de most már nem is kerül szóba sosem...A telefonszámomat még nem kérte el, meg facebookon sem írt rám. Szerintetek ez csak barátság, vagy ő többet is akar? Nem akarok elrontani egy ilyen jó barátságot, de nagyon szeretem... Mivel alacsonyabb nálam, lehet hogy azért nem mer közeledni??? S.O.S.

2013. dec. 21. 17:16
 1/1 anonim válasza:
1: 13 évesen, hogy lehet, hogy ezen gondolkozol?! 2.Az, hogy beszélgetés nevet veled az még nem jelenti azt, hogy szeret lehet szimplán jófej vagy és humorosnak tart
2013. dec. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!