Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg ennyire nehéz barátnőt...

Tényleg ennyire nehéz barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem egyetlen lánynál sincs esélyem. Multkor sültrészegen bepróbálkoztam egy olyan csajnál, akit józanul messze elkerülnék, de még az is elutasított. Én már nem is várok igazából semmire ezen a téren (ezen kívül mindenem megvan)

2014. febr. 7. 21:57
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Elmaradt: 17/f
2014. febr. 7. 21:58
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Elég nehéz, én is sokszor szeretném már feladni a keresgélést, pedig nincsenek nagy igényeim. Csak hát olyan hülye vagyok, hogy nem tudom elnyomni az érzéseimet és a vágyaimat.
2014. febr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
Nem vagy páwa lehet azért :(
2014. febr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Növessz tököt, barátom.
2014. febr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Véleményem szerintem nem kifejezetten nehéz.
2014. febr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
majd most jól rád fogják hogy 100%-osan csak is te lehetsz a hibás, meg nem tudsz kezdeményezni, úgy meg nézném már tényleg úgy hogy láthatlanul vagyok jelen miként próbálkozik ez a rengeteg panaszkodó srác, amúgy igen valóban nehéz, de a szerencsén is múlik, én nem nézek ki rosszul de sztem igy is nagyok a nők igényei
2014. febr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ember a "sültrészegség" az oka! A legtöbb lány alapból nem bírja a beállt fazonokat maximum vigyorogni rajta, de csak ha nem neki kell vigyázni rá.
2014. febr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen sajnos,ha nem születtél jóképűnek,akkor nem sok esélyed van. :/

Én sem számítok már semmire jóra,pedig nem nézek ki rosszul sem.Csak a reménykedés és a vágyak,érzések mindig ott vannak,de minek ha nem oszthatom meg senkivel sajnos... :/

2014. febr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a mai világban az is sokat számít, hogy ha kicsit is igényes vagy, akkor nem lesz könnyű dolgod, mert rengeteg a felszínes, ostoba, beképzelt tucatp*csa. Másrészt meg azt tapasztaltam, hogy gyakran még az átlagos, esetleg problémás lánykák is a szuperpasira vágynak, annak ellenére, hogy elbújnak mások mögött, de azért várnak a csodára, és az irreális elvárásaikkal megnyomorítják azoknak a lelkét, akik esetleg tényleg érdeklődnének utánuk.
2014. febr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Apád nem tanított csajozni? Én szinte mindent tőle tanultam. (Aztán persze nem ragadtam le és fejlesztettem a dolgot, de az alapok tőle jöttek.)
2014. febr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!