Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Megismerkedtem...

Mit tegyek? Megismerkedtem egy lannyal beszelgettunk es aztan rakerdeztem hogy jarunk e es azt mondta h neki mas fiu tetszik es velem nem akar semmit. A baj csak az h teljesen belezúgtam. Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
F/12 L/12

2014. febr. 8. 06:14
 1/8 anonim ***** válasza:
5%
pia.Minnel több pia!
2014. febr. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Feküdj még vissza, korán van ezekhez a hülyeségekhez
2014. febr. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondj le rola. Talalsz mast.
2014. febr. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne rinyáljál! Utálom ha egy férfi rinyál! Hányok tőle. Ma szarba nyúltál holnap punciba fogsz.
2014. febr. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
milyen ferfi? kérdezo te meg inkabb legozzal 12 evesen...
2014. febr. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kössz az ertelmes valaszokat
2014. febr. 8. 11:06
 7/8 anonim ***** válasza:
12 évesen ne várj semmit... A járás mit jelentene? Beszélgettek suliban, vagy egymás mellé ültök? Esetleg megfogod a kezét? Egy 12 éves gyerek még nem tud fenntartani komolyabb párkapcsolatot. Ne is akarj, mert okozhat pszichés problémákat is felnőttkorban. Ha meg valakivel beszélsz egy-két szót, akkor az nem jelenti azt, hogy tetszel neki, vagy hogy járnátok. A belezúgás pedig nem igazi szerelem, csak egyszerűen tetszik a stílusa/magányosnak érzed magad/ szépnek gondolod. Hidd el, ez a kezdeti rajongás hamar elmúlik.
2014. febr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dave4ever válasza:
Szerintem keresd fel és végezz vele!!!! Ez a legjobb módja hogy bűnhődjön!!4 Gyerünk ifjú padavan!! Én bízok benned menni fog könnyen. Tipp: Tépd ki a szívét :)
2014. febr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!