Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 15-19 Éves lányok. Ha tetszik...

15-19 Éves lányok. Ha tetszik nektek egy fiú, akár járnátok vele szívesen, akkor ezt hogyan jelzitek? Vagyis kezdeményeztek valahogy? Vagy akármi.

Figyelt kérdés
2013. szept. 16. 21:59
 1/2 anonim válasza:

Szia! Elég magától értetődő dolgokat fogsz olvasni, semmi extra, de nekem általában bejön. Ha például szórakozóhelyen tetszik meg valaki akkor csak simán keresed vele a szemkontaktust, onnan a másik fél már úgyis észleli, hogy neked tetszik, aztán vagy lép valamit, vagy nem. Ha egy ismerősödről van szó, akivel mondjuk gyakrabban találkozol (suliban, bárhol) akkor nem kell túlzásba esni, én azon az elven vagyok, hogy nem szabad egy pasinak minden kártyát megmutatni. :) Csak simán legyél vele normális, ugyanúgy ahogy másokkal is viselkedsz, csak keresd többször a társaságát (de ne akaszkodj rá folyamatosan), legyél vele kicsit figyelmesebb, mint mással. Ha bejön neked az általában úgyis látszik egy lányon, szóval észlelni fogja. :) Remélem hasznos volt.

18/L

2013. szept. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen köszi :D
2013. szept. 17. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!