Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kifelé mutogatás facebookon?...

Kifelé mutogatás facebookon? Mennyire valós az érzés, amit facebookra kiírkálnak? Többi lent!

Figyelt kérdés
jóval 20 év feletti srác, nagyon jól ismerem, komoly volt, sose facen élte az életét és elítélte az ilyesmit. Mostanában állandóan kiírja meg kirakja állapotba h ő jaj milyen szerelmes. Meg idióta b*zis képeket rak fel magáról....nevetséges. Miért csinál ilyeneket? Kinek akarja mutogatni magát? Mi a véleményetek az ilyesmiről? Azért kérdezem mert én nem a facen nőttem fel és rendesen 20 év fölött vagyok, nem vagyok benne a faces dolgokba, csak sokszor látom a kiírásokat.

2014. febr. 8. 19:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Amiből a legtöbbet mutatod, abból rendelkezel a legkevesebbel
2014. febr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Lehetséges. De nem értem h felnőttként sokan miért viselkednek úgy mint a tizenévesek (tisztelet a kivételnek mert ott is vannak komolyak)
2014. febr. 8. 19:40
 3/25 anonim válasza:

Kösszönöm



By ~levy~

2014. febr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

a facen szerintem mindig pillanatnyi hangulat van jelen

most hősszerelmes, egy hónap és hősbánatos, vagy akármi. mindig az akkor, pillanatnyi érzések kerülnek kiírásra.


magyarán pillanatnyi állapotokat tükröz a face.

2014. febr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
magyarán a fész egy népbutító baromság, meg is érdemli a sorsát aki részese ennek a "közösségnek"
2014. febr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

3as válaszoló nem értelek. ?

4. igen szerintem is pillanatnyi állapot. De most ilyen alapon én is kiírhatnám, h boldog vagyok, mert bulizni megyek és itt és itt vagyok :D De mi értelme ennek? Miért fontos az h mások ezt lássák?

2014. febr. 8. 19:54
 7/25 A kérdező kommentje:
5. Osztom a véleményed. Ahelyett h a mai fiatalság inkább élőben találkozna és nem skypeon meg facen beszélgetne. Vagy kezébe venne egy könyvet. A ,,Való Világról" és társairól a véleményem ugyanez. Időpocséklásra és butításra alkalmasak.
2014. febr. 8. 19:57
 8/25 anonim ***** válasza:

ez olyasmi lehet, mint amikor látsz egy csodálatos dolgot, vagy akár egy ufot, de egyedül nem elég látni, azt érzed ezt másnak is látnia kell.

szóval az emberi természet szeret mindent megosztani a másikkal, örömét, bánatát.


amugy én meg a képek lájkolását nem értem. meg eleve a lájkolást. ha nem is képet, akármit lájkolni. az minek.

2014. febr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Én se vagyok oda ezért a lájkolásért. Nem vagyok face függő, napi 1-2szer lépek fel, de el tudnám viselni ha nem lenne.
2014. febr. 8. 20:06
 10/25 anonim válasza:

Lájk elsősorban azért van, mert így válik elérhetővé egy adott oldal frissítése, szal a kedvenc zenekaromat lájkoltam és azóta látom, h postolnak koncertről képeket, videókat, egy másik az új számát itt osztotta meg egyedül stb.

Abban meg semmi kivetni valót nem látok, h valaki feltölt magáról vagy bármiről egy képet, videót és jelzem neki ezzel, h tetszik.

A marhaság amit meg a haverod megoszt valszeg valakinek szól és azt várja, h majd észreveszi ez a valaki.

Ez valóban elég gyerekes.

2014. febr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!