Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ki hogyan és miként élte meg...

Ki hogyan és miként élte meg az első csókját? Milyen volt?

Figyelt kérdés

És még annyi, hogy rátok ez az élmény sokáig kihatott? Köszönöm az értelmes válaszokat előre is!

16/L



2014. febr. 8. 20:02
1 2
 1/16 anonim válasza:
gyorsan történt. a csaj idősebb volt, ő csókolt meg és én visszacsókoltam. felejthetetlen egy élmény! :) csodálatos volt.
2014. febr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
17 voltam, egy kocsmában voltunk osztálytársakkal. volt egy csaj aki már régebben is mondta, hogy bejövök neki. iszogattunk és egy idő után azt vettem észre, hogy a csaj mindig tesz róla, hogy tele legyen a poharam, persze úgy hogy ne vegyem észre. utána pedig folyton velem akar inni. ekkor kihívtam a kocsma elé, hozzám bújt én meg lesmároltam. jó volt:D
2014. febr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Én nagyon lelkesen emlékezek vissza az elsőre. A saját szobámba történt, a saját ágyamba fekve. :) Ennél tökéletesebbet nem is kívánhattam volna! Fantasztikus volt!
2014. febr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 dragonkalo ***** válasza:
15 voltam felmentünk egy csaj lakására 4-en,ittunk,cigiztünk,viccelődtünk,elvoltunk.Aztán a csaj kiment WC-re és éppen én is mentem volna,hát beengedtem előre,de aztán valami felindulásból átöleltem majd elhúzódtam és smároltunk elég sokáig :D.Jó volt.
2014. febr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
16 évesen, és úgy hogy a barátommal már 3 hónapja jártunk, és mindketten nagyon féltünk kezdeményezni, és ez csak úgy jött, náluk voltunk, de nekem nagyon intim volt és nagyon jó érzés, csak béna voltam :)
2014. febr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
tehát úgy néz ki sokaknak jó volt..ez jó:)
2014. febr. 8. 20:14
 7/16 anonim ***** válasza:

15 előtt kb. fél évvel.. 3-4hete voltunk együtt.. háát annyira nem volt jó..xd a srác egy évvel fiatalabb volt és ő is tapasztalatlan

aztán most novemberben.. egy barátommal.. ő 17 az nagyonjó volt..

2014. febr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
aha, csak szerintem nagyon gáz, főleg ha mindkettőtöknek ez az első, mert kell egy kis idő mire rájön mindneki a dolog nyitjára :D szoval nemtom mi ez az izé, hogy az első csók az mekkora durranás, mikor az a leggázabb :D de amúgy jó, csak olyan kis béna voltam :D
2014. febr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
én is béna voltam! :D de a fiúnak nem az volt az első... szerintem meg aranyos ha mindkettőtöknek az első:) együtt tanuljátok meg :)
2014. febr. 8. 20:24
 10/16 anonim ***** válasza:

nagyon ritkán jut eszembe! röviden : k.rossz volt :D egy buliban olyan 15 évesen.Nagyon csalódott voltam,mindketten bénák voltunk,és a srác is komolytalan volt.

Rá egy évre megtudtam, milyen is az igazi csókolózás.Azóta is ugyanaz a technikám és bár ritkán,de van olyan,akivel imádok csókolózni.

24n

2014. febr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!