Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Első csókok? Milyen történetei...

Első csókok? Milyen történeteid vannak első csókról?

Figyelt kérdés
Kinek milyen volt a legromantikusabb első csók, hol történt, mi volt akkor a benyomásod, vagy akár a legviccesebb, legrosszabb, legemlékezetesebb. Vagy akivel jelenleg vagy, hogy történt, stb...
2014. febr. 7. 17:11
1 2
 1/14 anonim válasza:
első csók?:O huh...:D teljesen más volt mint amit vártam. Az volt a gond hogy magamra eröltettem, sietettem és kiváncsi is voltam már hogy milyen csokolozni igy nem olyannal csináltam akibe szerelmes voltam:( Nekem az jött le belőle hogy valami undoritó szertartás a párok között amit simán el lehet hanyagolni....ezt hittem addig amig szerelmes nem lettem :) igaz vele még nem csokoloztam de egy puszi is annyira jólesik tőle hogy huh..kimondhatatlan érzés kiváncsi leszek majd a csókjára is:P
2014. febr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Az első csókom nekem egy olyan lánytól volt akibe nem voltam szerelmes csak barátnak tekintettem, majd egy holdfényes estén amikor már csak ketten maradtunk a mezőn, lekapott és szerelmet vallott. A csók nem volt rossz, de olyan jó sem volt mint amit vártam az annyi idős fejemmel (15 éves voltam). Csak hát a végén ugye elutasítottam a lányt mert friendzone-ba volt. De a barátságunk megmaradt legalább.


20F

2014. febr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nekem a legelső nem tetszett. Olyan nyálas volt, meg mintha be akart volna kapni és lenyelni. Ez simán utcán történt, sétálgattunk.

Jelenlegi Párommal viszont egy álom volt. A Margitszigeten. Nagy melegben egy fa alá a séta végén leültünk egy plédre. Olyan finom. Gyengéd, óvatos. Picit se akart nyomulni. Igazi férfiként viselkedett.

2014. febr. 7. 17:39
 4/14 A kérdező kommentje:
Dejó, örülök, hogy a másik nem is nyilatkozik. :)
2014. febr. 7. 17:40
 5/14 anonim ***** válasza:
Nyolcadikban, úton a kórussal Belgiumba, a buszon... Teljesen véletlenül pont amellé a lány mellé kerültem, aki tetszett... Beszélgettünk, aztán lassacskán kiderült, mi is a tényállás... És jött a csók, mert ő is hasonlóan érzett irántam. Suta, ügyetlen csók volt, de felejthetetlen.
2014. febr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Dicsekedjetek csak köcsögök
2014. febr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Miért lenne ez dicsekvés?


De csak hogy fényezzem magam, azóta - öt és fél éve - nem csókolóztam senkivel.

2014. febr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
Akkor jó. De én már 27 éve nem csókolóztam...
2014. febr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Háát egy házibuliban voltunk. Még mindketten kis 12 évesek voltunk, de pár sör után megtörtént a dolog. :)Először ügyetlenül, lassan csináltuk, de az este végére belejöttünk, persze csak azelőtt csináltuk mielőtt leszpott. Utána undorító lett volna :S

13/F

2014. febr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Jesszusom:O Borzasztóak ezek a mai 12-13 éves gyerekek -.-
2014. febr. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!