Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha van egy lány,...

Mit tegyek, ha van egy lány, akivel rég óta jóba vagyunk, jól érezzük magunkat együtt meg minden, de mindíg hangoztatja hogy csak barátként tekint rám?

Figyelt kérdés
Viszont ha más lányt észrevesz körülöttem, akkor elkezd féltékenykedni meg minden, és ha beszélek vele négyszemközt, sokszor szóba hozza poénosan a szexet. Viszont ha elmerülünk a témában után azt mondja "csak barátok vagyunk".Mit akarhat? (én 16/F, ő meg 15 éves)

#fiú #lány barátság.
2014. febr. 9. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
tőled semmit
2014. febr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem gondolja komolyan. :D Egy jó buliban egyszer smárold le!
2014. febr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a csaj se tudja!!De ha feltekenykedik lehet tobbet akkar csak meg o se vallja be maganak!
2014. febr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezen már gondolkoztam én is,hogy ő se tudja,vagy nem valja be magának,mert volt hogy összevesztem vele,meg akartam szakítani minden kapcsolatot,akkor meg azt mondta hogy ne mert fontos vagyok neki.
2014. febr. 9. 15:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Tisztázd vele mindenképp a dolgot: "Ha csak barátként nézel rám, akkor miért vagy féltékeny? Ha viszont többet akarsz, akkor miért mondod állandóan azt, hogy csak barátok vagyunk. Nem szeretem az ilyen összevisszaságot, ellentétes dolgokban élni lehetetlen!" - Ilyen, vagy ehhez hasonló módon közöld vele a tényt, és állítsd végleges döntés elé, hogy komolyabbat akar-e (mégjobban megismerni vagy nem)
2014. febr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ezt nem tudhatjuk,de sztem ne áltasd magad ilyennel.

Barátok vagytok,de több nem hiszem h lesz.

2014. febr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!