Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretnék közelebb kerülni...

Szeretnék közelebb kerülni egy lányhoz, de nincs közös témánk. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Még tavaly találkoztam egy lánnyal egy buliban. Nagyon megtetszett, beszélgettünk, stb, de nem akartam ajtóstól rontani a házba. Azóta kisebb-nagyobb megszakításokkal neten tartjuk a kapcsolatot, de azt érzem, hogy teljesen közömbös vagyok a számára. Nem engedi, hogy megismerjem, így idővel a beszédtémák is elapadtak. Nem vagyok épp nagydumás, de általában megtalálom a közös hangot, most nem megy, Félek, hogy így csak az agyára megyek és megszakad a kapcsolat. Mit kéne tennem? kezdek kétségbeesni. Szeretnék hozzá közelebb kerülni, de így egyre kisebb rá az esély.

Rendszeresen érdeklődöm a dolgai felől, a poénjaimat veszi, aranyos, de mintha kitérne, vagy teljesen közömbös lennék a számára.



2014. febr. 10. 23:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán tudsz semmit sem tenni, nem érdekled.
2014. febr. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha már te is látod, hogy nem érdekled, akkor hagyd békén
2014. febr. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ha nincs közös téma az gáz..

ha minden nap órákon át tudtok dumálni akkor az már jó pont.

2014. febr. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hívjatok mentőt!
2014. febr. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarsz egy olyan csajjal lenni akivel nincs miről beszélnetek? Gondolj bele, ha elmenne veled egy randira milyen rohadt kínos lenne csendben ülni.


Ismerkedj inkább és találj egy olyat akivel minden nap órákig tudnátok beszélni.

2014. febr. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
45%

Abból ki indulva hogy vetted a fáradtságot hogy segítséget illetve tanácsot kérj egy ilyen közösségi oldalon, kedves srácnak tűnsz és ezzel ráadásul azt is bizonyítod hogy tényleg fontos a számodra hogy közelebb kerülj ehhez a lányhoz :)


Ha nem is szenvedsz önbizalom hiányban, szerintem egy kis plusz nem ártana az egodnak :) Persze ezzel nem a beképzeltség felé akarlak hajtani, de tudomásom szerint sok olyan lány van aki bukik az önbizalom teljes fiukra.


Arra gondoltál mar hogy lehet hogy éppen arra vár hogy mg tedd az első lépést? Az is lehetséges hogy o is talán kissé bizonytalan a kapcsolatotokkal kapcsolatban.


Sajnos hogyha sokáig vársz/vártok, mivel nem ismeritek egymást eléggé és nem adódott semmi lehetőség rá hogy többet megtudjatok egymásról, akkor a beszélgetlek is elavulnak.


Én azt tanácsolom hogy légy egy kicsit merészebb, mond el neki hogy mi a helyzet és attól függően hogy mi a reakciója, közösen beszeljetek meg egy összejövetelt/ randit.


Egy utolsó tipp: kérdezd meg Valentin napon ;)


Remélem mész majd valamire a válaszommal :)


Maya

2014. febr. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

a kitérés vehető úgy,hogy ő irányít,te alkalmazkodsz.

ezen változtatnék mindenképp.

nyugodtan firtass dolgokat,térj vissza rá ha próbál elsiklani felette-ez amúgy a nők egyik kedvenc taktikája neten,úgy csinál mintha nem írtál volna semmi olyasmit ami számára esetleg vonzó szexuális értelemben és feldob egy új témát-irányítsd a beszélgetést,legyen azért egyértelmű,hogy miért is írsz rá,kamuzz,és zsírozd le a randit minél előbb.

ha terelni próbál tarts ki a végsőkig és megtörik.

ha beszéltek neten,akkor előre szögezd le,hogy te csak 10 percet érsz rá,időnként várd meg,hogy ő írjon rád,ne mindig te írj.

2014. febr. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hú, hát köszönöm a válaszokat. Abban igazat adok, hogy abszolút nincs közös téma valakivel, akkor halott az ügy. Viszont az elején tök jól elbeszélgettünk, volt hogy több órán át hülyéskedtünk és jó volt rájönni, hogy hasonló a humorunk. Viszont ha nem ismerek valakit eléggé, akkor egy idő után ezek az univerzális beszédtémák kimerülnek és kínossá válnak. Őt viszont nem tudom így megismerni, élőben pedig nem volt elég idő rá sajnos. Ha bókolok neki, akkor megköszöni, "aranyos vagy, drága vagy, stb" válaszokat kapok. Kicsit félek az All in megoldástól. Ha egy az egybe megmondom neki, hogy mit érzek iránta, akkor lehet, hogy kínos lesz neki és inkább kerülni fog.
2014. febr. 11. 11:17
 9/10 anonim válasza:
Bocsi én is kb ebben a helyzetben vagyok és azt szeretném kérdezni, hogy mi van akkor ha ráirok 2hete szinte mindennap ,órákig tök jól eldumálunk ,de zavar hogy ő nem ír rám magától (bár elég sok ismerőse van)
2014. febr. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

két hét után simán bejátszhatod,hogy nem írsz rá 3-4 napig.

aztán ha megfelelő a csaj érdeklődése,akkor valami marhasággal úgyis rád ír pár nap múlva,ami egyértelműen jelzi az érdeklődését.

ha meg egy hétig nem ír vissza,akkor újra kell gondolni a taktikát.

vagy keményebben kell nyomulni,határozottabban,vagy ha ez volt a gond akkor finomabban,de a cél akkor is a mielőbbi lezsírozása a randinak kizökkenthetetlenül,nem a lelki nyavajgás.

a 2 órás vaker is túl sok szerintem.

2014. febr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!