Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ha közeleb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ha közelebb akarok kerülni egy lányhoz, akkor ne barátkozásnak vegye, ne a barátjaként kezeljen hanem "udvarlóként"?

Figyelt kérdés

Volt, hogy közeledtem egy lányhoz és barátjaként kezelt. Vagy csak félreértelmeztem? Nem tudom miből lehet látni, hogy egy lány a barátjaként kezel vagy talán megadja az esélyt a komolyabb közeledésre. Hogy tudom elkerülni, hogy a barátja legyek?

Köszönöm az értelmes válaszokat!


2013. jan. 30. 00:51
 1/7 anonim ***** válasza:
hívd el randira az egyértelmű :) de csak sétálgassatok meg ilyenek beszélgessetek így megismerheted :) és akkor tudni fogja hogy ez több :D
2013. jan. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Hogy tudom elkerülni, hogy a barátja legyek?"


Ezt ne akard elkerülni, mert ezzel indul minden kapcsolat. Azt próbáld megakadályozni, hogy a barát szinten ragadj! Szemezz vele, olvasd a reakcióit és kezdeményezz, légy határozott, hívd el randikra!

2013. jan. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Finoman, csipkelődve add a tudtára, hogy tetszik neked lányként is. De ne nyomulj rá se erőszakosan, se túl kétségbeesetten. Mindkettő elriasztja a lányokat. Előbbi azért, mert nem hagyod meg a döntés jogát neki, hogy téged választhasson. Olyan, mintha nem érdekelne mit akar. Csakazértse fogsz kelleni, mégha tetszel is.

Utóbbi meg azért, mert olyan hatást kelt, hogy neked tökmindegy, csak "legyen végre egy csaj".

2013. jan. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne legyél talpig úriember. Azt nem szeretik a jányok. Legyél egy kicsit bunkó, meg a barátnői ne tartsanak nyominak, mert akkor soha az életbe nem fogsz kelleni neki, még akkor se ha kellenél.
2013. jan. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, az csak azoknak a lányoknak jön be, akik be akarják törni a fiúkat, ezzel szórakoznak. Bár van belőlük jó sok.

Viszont feladják egy idő után, ha nem megy.

Ha meg megy, akkor azért lesz uncsi, és keresnek egy új kihívást.

2013. jan. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Beszélgessetek állandó jelleggel, ismerd meg.. miután barátja lettél (nem egyik napról a másikra fog ez menni)találkozzatok.. (séta, beszélgetések), majd amikor úgy érzed, hogy már esélyt látsz rá, hogy talán ő is hasonlóan érezz, hívd el randizni.. (hívd meg egy teaházba, kávézó, moziba..És te fizess, de remélem,ezért ez egyértelmű..: D)De szerintem ne mond ki így kapásból, hogy randi,majd ha mondjuk rá kérdezz.. és legyél magabiztos : )
2013. febr. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó! Igen, egyértelmű volt, hogy én fizetek.:) Remélem bejön a tanácsod!

2013. febr. 24. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!