Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire rossz, ha egy lány...

Mennyire rossz, ha egy lány fura? Mennyire vannak ismerkedésben szabályok?

Figyelt kérdés

Ha tetszik egy srác, mennyire kell azzal törődnöm, hogy mi a szokás meg mik a sztereotípiák, meg hogy vajon hülyének fog-e nézni? Sokszor nem érzem magam átlagosnak ilyen téren.

Ne elvadult dolgokra gondoljatok, csak ha például meglepő dolgot teszek, amit lehet nem szokás, de én akkor úgy érzem.



2014. febr. 12. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan mire gondolsz, de szerintem az csak jó, ha valaki már az elején önmagát adja. Semmi értelme megjátszani magunkat, az előbb-utóbb úgyis kiderül. Meg senki nem egy álarcba akar beleszeretni...


De mondjuk ne kezdj el állat hangokat adni, vagy lepippantani a fiút egy sörözőben, vagy randi közben a kutyáddal is smárolni, mert azzal valóban elijesztesz mindenkit :D

2014. febr. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

:DD nem, ennyire nem drasztikus az állapotom.

inkább néha pl talán túl forrófejűen mutatom ki a szeretetemet, vagy hogy is magyarázzam.

vagy ránevetek valakire, pedig nem is ismerem.

2014. febr. 12. 11:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk a túlzott szeretet-kimutatást én nem szeretem, és nem is szoktam. De lehet hogy ez meg a másik véglet :) Nekem néha a szememben látják, és attól ijednek meg... :/ Vagyis nem tudom, de volt már ilyen.

Ha valakire rámosolyogsz, vagy ránevetsz az szerintem nem olyan nagy baj, csak utána ne csodálkozz, ha rád hajt :) Vagy rosszabb esetben azt hiszi kineveted...

N

2014. febr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sztem sokkal jobb az, h ott csinálod a furcsaságaidat, mintha ku**ban ülnél. Én kifejezetten örülnék neki sztem, ha meglepnél vmi hülyeséggel. :)

De írjál már példát pls. priviben, kíváncsi lennék rá. :)

2014. febr. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:) utolsó, az a gond, h nem tudok így példával szolgálni. ezek eléggé spontán jönnek elő a helyzettől függően.
2014. febr. 14. 11:48
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem minden egyénfüggő.pár fura emberrel találkoztam már és engem egyáltalán nem zavarna ha kicsit másabb vagy,amíg az kezelhető. (már mint ha random fejbe vágsz 1 palacsintasütővel lehet elkerülnélek,de kb ennyi)

persze vannak akik nehezen kezelik a másságot,de sztem fölösleges másmilyennek mutatni magad,mint ami vagy.

2014. febr. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hát az meg még jobb sztem, ha spontán jönnek. ameddig testileg, lelkileg nem okozol a másiknak fájdalmat vele, addig sztem nincs baj a dologgal.

hány éves vagy egyébként?

2014. febr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!