Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha pl gyorséttermi melóval...

Ha pl gyorséttermi melóval kifulladásig tönkredolgozom magam az segíthet elfelejteni az érzéseimet, az élet csalódásait és elfeledtetni velem a szép lányok utáni vágyakozást?

Figyelt kérdés

2014. jan. 22. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem
2014. jan. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de ha olyan hulla fáradt, kimerült vagyok hogy már az éntudatom is pislákol akkor csak nem lesz időm se rájuk gondolni...
2014. jan. 22. 19:09
 3/10 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Ne söpörd a szőnyeg alá a problémáidat. Ez nem fog segíteni.
2014. jan. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
próbáltam megoldani de nem ment egyszerűen, nem tudtam sem normál végzettséget, normál munkát találni, 25 vagyok elszúrtam a fiatal éveimet, és van amin változtatni se tudok pl nem vagyok vonzó a számomra is tetsző lányoknak mert ők ugye bárkit választhatnak, válogathatnak, nekem meg semmim sincs nem tudnék mit adni, de am beletörődtem már ebbe az egészbe és szeretnék elfelejteni mindent, dolgozni adót fizetni persze máshol meg nagyon nem tudok dolgozni csak fizikai meg ilyen munkákat, legalább kifáraszt és nincs időm foglalkozni magammal
2014. jan. 22. 19:14
 5/10 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Nem szabad feladni.:) Önsajnálattal nem érsz el semmit.
2014. jan. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem sajnálom magam, inkább csak szarul érzem magam néha emiatt de érzéseim kiölésén fáradozom, így az önsajnálat is érzelem és ha teljesen kiégetem magam akkor nem fogom sajnálni magam mert arra nem lesz energiám, hanem a wc sarkában lévő kosz kitakarításán jár az agyam
2014. jan. 22. 19:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem fog sikerülni. Én sem tudok lemondani a szép + "rendes" lányokról. Sokszor érzem magam padlón a sok kosár miatt. Olyankor 1-2 hét önsajnáltatás, plusz szarráölöm magam a konditerembe, és kezdem elölről. Próbáltam már sokszor rádumálni magam, hogy "jó lesz nekem egy átlagos csaj is", mivel ez nem működött, jött az, hogy "jó nekem egyedül is." De ez sem jött össze. Az ízlésemen nem tudok változtatni, ahogy szerintem te sem! Próbálkozz tovább. Én is ezt teszem :) Sok sikert!
2014. jan. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mint ahogy te is írtad bárkit választhatnak.... téged is választhatnának cs ilyen hozzáállással nem fognak,ezért kellene azon változtatnod.
2014. jan. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem! Mert csak több profitot termelsz a gennyeknek, közben elmegy az egészséged is, és ha találsz majd lányt, lehet betegen senkinek se kellesz! Ill, nagyon csökkennek a lehetőségeid, minden téren!!!

Azonnal hagyd abba az állat melót, ( ott úgyse érdemes ismizni, mert barbik, konzumidióták, meg gyerekek járnak!)és pihenj, gondolkozz, nyugodj meg!

Koncentrálj, és megjön a kívánt lány. Persze, nem azonnal, lehet évek múlva, de fiatal vagy, s gondolom életre keresel, nem egy alkalomra.

2014. jan. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
szívesen termelem nekik a profitot ha cserébe egy zombit csinálnak belőlem és legalább nem lesznek érzéseim mert így negatív érzéseim sem lesznek
2014. jan. 23. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!