Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tudnátok segíteni, tanácsot...

Tudnátok segíteni, tanácsot adni? Nagyon szerencsétlen helyzetben vagyok.

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egyik osztálytársam, kb. szerelem első látásra, és pont ültetés volt, mit ad a sors, mellé ültettek. Őt már látom egy sráccal gyakran dumálni, és ez féltékennyé tesz, meg mikor órán ugye mellette ülök, ha kérdezek ő válaszol, meg beszélgetünk (legalábbis én szeretnék) de úgy érzem, hogy nem érdeklem őt, mert nem kérdez vissza semmit... Tudnátok tanácsolni valamit, miről beszélgessek vele, hogyan kerüljek közelebb hozzá, ha esetleg nem jönne össze azzal a sráccal? Köszi előre is!

2014. febr. 12. 19:33
 1/6 WheneverYouWant ***** válasza:
lehetsz kb 15 éves de annyit mondok hogy csinálj valamit amitől érdekessé válsz a számára..
2014. febr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, de mit?
2014. febr. 12. 19:44
 3/6 Lóri93 válasza:
Tudakold meg mi hozza igazán lázba... Átlagban a lányok buknak a sportolókra.. ha van egy mocid(min 125 cm3) előny. Vagy légy vagány.. pl. dúrva hobbi, mint toronyugrás, mérges pókok tenyésztése stb. Ha ezek nem jönnek be, mehet banán a gatyába, erre bizti felfigyel órán :))))
2014. febr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
xD okés, köszi, de nincs mocim, meg nem ugrálok toronyról.
2014. febr. 12. 20:07
 5/6 anonim válasza:

Szerintem előbb kérdezgesd(hobbiról,zenéről,filmekről).Aztán hazafelé kèrdezd meg nem kisérhetnéd e haza.Aztán ha ez bejön hívd el sétálni/fagyizni/cukrászdába.És aztán mond el neki az érzéseid nem tudom neked be jön e ez ,nekem egyszer már bejött.

Sok sikert.

XD:-)

2014. febr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez jó lehet, én is ilyesmin gondolkodtam, de a hazakísérés.. hát nem tudom, mert MINDIG a barátnőivel van és ők olyanok, hogy hülyének néznének ha hazakísérném, és azért is hülye helyzet, mert mostanában egy másik sráccal beszélget sokat...
2014. febr. 13. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!