Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 166 centivel 95 kilósan lehet...

166 centivel 95 kilósan lehet esélyem a szerelemre? Vagy senki se fog rám nézni?

Figyelt kérdés
kövér vagyok de cuki
2014. febr. 12. 22:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem érkezett válasz.
2014. febr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha frusztrál h kövér vag akk fogyózz!
2014. febr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
lány vagy-e vagy fijú? :D
2014. febr. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Úristen. Te nagyon kerek lehetsz. Ez már komoly súlyfelesleg.

Félre ne érts, nem bántani akarlak. Lehet hormonális eredetű is, amivel bizony nem lehet mit kezdeni. De ha nem az, akkor egy kicsit fogyókúrázz, sportolj valamit.

2014. febr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Csaj vagy? Hány éves vagy?

Na figyelj csak, a szerelem nem a kilókat nézni és milyen magas vagy! Hanem a belsődet! Úgyhogy szerelemre fel! :) Szerintem hozzád hasonlót keress. Küldesz képet privátba?

(én is duci vagyok)

2014. febr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
74%
Én inkább azon gondolkoznék a helyedben, hogy van-e esélyem megérni a 45 éves kort.
2014. febr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Pár centivel kisebb vagyok, meg úgy 35 kilóval könnyebb, de néha így is feladom... a szerelem nem a kilókon múlik!:)
2014. febr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
30centivel magasabb vagyok de még így is rámversz több mint 10 kilót :D
2014. febr. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Lány vagyok 20 éves. Tudom, hogy egészségtelen a súlyfeleslegem, de egy betegség miatt híztam így el, és nem tudok lefogyni, pedig próbálkozom. Eddig minden férfi, aki észrevett a képembe röhögött vagy ledisznózott.
2014. febr. 12. 22:49
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

A kövérség elcsúnyítja az embert.


Nézd meg ezeket a nőket, hogy milyenek voltak kövéren és milyenné váltak a lefogyás után.

Minden link elé odaírom hogy hányas kinézetűek (egy 1-től 10-ig tartó skálán) előtte és utána. Természetesen ez a skála szubjektív (igen-igen, te máshogy pontoztad volna, mert az nem 6, hanem 7, de nem ez a lényeg!) Tudom hogy mindenki egy kicsit máshogy pontozott volna, de a minőségbeli ugrások azt gondolom mindenki számára láthatóak, tehát hogy a lentiek közül (és a világon) minden csaj sokkal vonzóbban néz ki átlagos, mint túlsúlyos testtel.


1-es volt, 7-es lett:

[link]

3-as volt, 7-es lett:

[link]

2-es volt, 6-os lett:

[link]

4-es volt, 7-es lett:

[link]

3-as volt, 5-ös lett:

[link]

3-as volt, 6-os lett:

[link]

1-es volt, 6-os lett:

[link]

3-as volt, 6-os lett:

[link]

2-esből 5-ös lett:

[link]

4-esből 6-os:

[link]


Tanulság:

Önmagához képest minden ember szebben néz ki vékonyabban, mint kövérebben.

2014. febr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!