Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem érdeklődik irántam...

Miért nem érdeklődik irántam senki?

Figyelt kérdés
hiába ismerkedek lányokkal,egyszerűen semmibe vesznek.egy senkinek érzem magam már,aki egyedül fog megdögleni és fel sem fog tűnni senkinek.
2014. jan. 25. 13:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert csúnya vagy, vagy alacsony.
2014. jan. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

alacsony nem vagyok és csúnya sem.

de egyszerűen nem hiszem el,hogy senki nem akar velem beszélni.vagyis,hogy ha én nem keresném őket,akkor évekig senki nem szólna hozzám sem.

2014. jan. 25. 13:46
 3/13 anonim ***** válasza:
Mert gorcsolsz es kishitu vagy. Erezd jol magad a borodben, sportolj, foglalkozz magaddal, jarj tarsasagba ... es ha jofej vagy, lesz baratnod annyi, hogy meg sok is.
2014. jan. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
sportolok,sokat foglalkozok magammal,jól érzem magam,mindenkivel jó fej vagyok...de semmi
2014. jan. 25. 13:47
 5/13 anonim válasza:

A hármas marhaságokat ír (kivéve mondjuk a sportolásról, de az a kérdés szempontjából nem releváns, azt egyéb okokból érdemes csinálni).


Kérdező, alapból rossz peremfeltételekből indulsz ki. Csak úgy soha nem fog senki közeledni hozzád, hacsak nem vagy a magyar "bredpitt", ha egy halál átlagos fickó vagy, neked kell nyitnod a hölgyek felé. BIztosan lesz visszautasítás, de mivel egy nőnek impolnál, ha érdeklődnek iránta, tuti lesz sikerélményed is. És előbb-utóbb megtalálod majd a csajt, akit feleségül veszel. Kialakul ez, ha aktívan nőzöl, ne aggódj.

2014. jan. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy én közeledek mindig.aztán max.1-2 napig beszélünk,akkor is mindig én írok neki,én keresem őt,aztán már nem is válaszol semmire.
2014. jan. 25. 13:51
 7/13 anonim válasza:
Ne "ráírj" -gondolom f.aszbúkon-, hanem vidd el kajálni, meg moziba, utána vallj neki szerelmet, és ha te is bejössz neki, kész, már a tiéd is. Facebook-on keresztül senkit nem lehet megprütykölni.
2014. jan. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
És nem beszélsz folyton magadról? Érdeklődsz a másik felől? Nyitott vagy új témákra?
2014. jan. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

"Facebook-on keresztül senkit nem lehet megprütykölni."

Bár ezzel talán nem árultam el hatalmasnagy titkot.

2014. jan. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha egy lánynak se tetszel, akkor csak szerinted nem vagy csúnya.
2014. jan. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!