Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány aki tetszik a...

Van egy lány aki tetszik a buszon és elég ritkán látom. Nem merek oda menni mert lehet hogy vissza utasít és még letörtebb leszek. Valentin napra vegyek neki valamit és beszéljek vele? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2014. febr. 13. 16:46
 1/6 anonim válasza:
Ha nem kérdezed meg tőle, hogy szabad-e akkor sosem fog kiderülni, szerintem ha megleped egy csokival valentinnapon azzal nincs semmi gond, max mondja, hogy bocs foglalt vagyok :)
2014. febr. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy ismeretlennek ne vegyél ajándékot... Menj oda hozzá és tedd fel a kérdést: Szia -mosoly villantás ;) - rengetegszer láttalak már, és arra gondoltam... Eljönnél velem valahova?

Hidd el, értelmese fog válaszolni! A csodát ne várd, tegyél az ügy érdekében! :)

2014. febr. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy maradt még egy Valentin napi csokid, odaadod és cső.
2014. febr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ugyan abban a helyzetben vagyok, mint te. egy lehetőséged van: odamész és leszólítod! ha nem teszed p*cs maradsz, mint én. de ezt a valentin napozást ne erőltesd...
2014. febr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=RCd3B93Xd7E :)) bocsi,csak ez jutott eszembe
2014. febr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Melyik iskolába jársz?
2014. febr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!