Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit írjak le a fiúnak facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sziacica97 kérdése:

Mit írjak le a fiúnak facebookon Valentin napon hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Valentin napon akarok ráírni arra a fiúra facebookon akit szeretek, de nemtudom milyen szavakat és mondatokat írjak le neki, mit írjak valjam be neki az érzéseimet vagy csak utaljak rá.

2013. febr. 13. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
UTALJ!!
2013. febr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Oooo bazzdmeg mikor lesz valentinap?
2013. febr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindig csak a facebook... Dögkeselyűvel üzenni elegánsabb.
2013. febr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Èrzèsek bevallàsàval ne kezdj.Inkàbb csak beszèlgess vele ès ha nem hìv el sehova akkor hìvd el te randizni.
2013. febr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Csak hivd el moziba vagy kávézni.Majd kialakul.Legyél természetes.És a randi után megkérheted, hogy kísérjen haza.Ott talán be is vallhatod mit érzel.
2013. febr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A részleteket elfelejtettem, egy suliba járunk, évfolyamtársam, de ő kolis én meg bejárós. Félénk lány vagyok és meghívni valahova elég nehéz lenne, és amúgy is a haverjaival van. 16/L
2013. febr. 13. 17:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne írj, mert azt nem tudsz! Próbálj meg beszélgetni! Az sokkal könnyebb.
2013. febr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ha kolis akkor már biztosan a másik kapura játszik :)

(nagyon el buzul ott az ember) :D

nah viccet félretéve...

Az mindig nehéz ha valaki mindig a haverjaival van akár csaj akár pasi. Olyankor én sem próbálkozom, meg kell várnod amíg 1edül lesz. Nálam pont tegnap volt egy ilyen buszos szitu a kiszemelt csaj mindig a barátnője mellett ül és 1ütt mennek suliba is így nem tudok beszélni vele...

Erre tegnap teljesen 1edül mentem mellette ÉS...lefagytam...mondjuk hozzáteszem h ilyen korán az élethez sincs kedvem nem, h leszólítani :S De éreztem h ha most nem akkor nem lesz legközelebb...

2013. febr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!