Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok, akik szőkére váltottak...

Csajok, akik szőkére váltottak! Azóta több pasinak jöttök be?

Figyelt kérdés
2014. febr. 14. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
En alapbol az vagyok de szerintem nincs nagy jelentosege!
2014. febr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 fahéjas Alien ***** válasza:

Mit számít ez? Felszínes férfiaknak akarsz tetszeni? Az a lényeg, hogy te jól érezd önmagad a stílusodban, és ez az érzet fog tetszeni másoknak is majd...

De a kérdésre válaszolva, hamarabb felfigyeltek inkább, de lecseréltem vörösre, azt is ugyanúgy megdicsérik, de most barnítom már, azt is megdicsérik... na látod?

2014. febr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nemcsak a színtől függ, hanem attól is, hogy melyik áll jobban, illetve milyen a hajad.

Nekem majdnem derékig ér a hajam, úgyhogy bármilyen hajszínnel észrevesznek. Voltam szőke is, most barna vagyok, nem érzek ilyen téren különbséget.

2014. febr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szőke haj amúgy is sokkal feltűnőbb,mint mondjuk a fekete.Annyit vettem észre,hogy többen megnéznek,mint eddig.És igen,több pasi felfigyel rám,de a legtöbbje csak szexet akar.Azokkal meg én nem foglalkozom.És eredetileg szőkésbarna hajam van.Csak már fél éve szőkére festetem.
2014. febr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!