Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek érdemes megrendeln...

KOszkár kérdése:

Szerintetek érdemes megrendelni Nicholas Victor 101 TOP csábítási technika dvd-t?

Figyelt kérdés
Van, aki próbálta már? Itt felíratkoztam már- csabitasvideok.com, kapom a leveleket, és erősen gondolkodom rajta, hogy meg is rendeljem. Van valakinek tapasztalata a csomag terén?

#Nicholas Victor #101 top csábítás
2014. febr. 14. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Az!
2014. febr. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, támogasd csak a nemzetgazdaságot a 27%-os ÁFÁ-val. Másra nem lesz jó a tranzakció.
2014. febr. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A DVD áráért úgy megtanítalak csajozni, hogy onnantól fogva neked kell őket levakarni. Hagyjad már a hülyeséget...
2014. febr. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Moszuke ***** válasza:
ha a könyv egy önbizalom tréning és nem vmi játszmákra tanít akkor megéri
2014. febr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Alpha Centauri válasza:
93%
Én megvettem, kb.fele a technikáknak egész jól használható, de van kb 15, ami nagyonjó. Főleg a tesztek, amivel láthatod, hogy vonzódik-e a nő, nomeg egy rakás trükk van, amik szerintem nagyon jók - amiket próbáltam, szinte mind bejött. Mondjuk én több kommunikációs tanfolyamot elvégeztem már hasonló témában és nemcsak nők, hanem általános kommunikáció terén elég gáz voltam...
2014. febr. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Gyurci77 válasza:
Nem éri megvenni, egy műveletlen, beszélni és írni sem tudó irritáló kis gyökér plagizál sikeresebb amcsi szerzőktől. Akkor inkább az eredetieket érdemesebb, vagy ha nagyon érdekel a magyar koppintás, akkor torrent oldalról töltsd le.
2015. márc. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezért pénzt kiadni? Kérlek, ne :)
2015. ápr. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zlaci1 válasza:

[link]

Ennél jobban nem tudnám megfogalmazni.

2019. febr. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!