Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiú aki tetszik, hogy...

Van egy fiú aki tetszik, hogy keltsem fel az érdeklődését?

Figyelt kérdés
az a probléma , hogy idén ballag.nem beszéltem vele de amit hallok róla az csupa jó s szimpatikus is.már tudja hogy tetszik nekem mert az oszt. társam elmondta neki :/. egy párszor észrevettem hogy néz. Segítsetek légy szíves.

2014. febr. 15. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha már tudja, hogy tetszel neki akkor nem kell felkelteni a figyelmét, mert már felkelte az osztálytársad. Ilyenkor az a probléma szokott fellépni, hogy egyik fél sem ad meg lehetőséget egy olyan helyzetez amikor is oda tud menni hozzá a másik. Próbálj meg néha olyan helyzetet létrehozni amikor odamehet, ha ilyen helyzetekbe sem megy oda akkor szimplán félénk. Ebben az esetben viszont neked kell keresni egy helyzetet mikor oda mész hozzá.
2014. febr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tetszel neki*
2014. febr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tetszik neked :D **
2014. febr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát nem hiszem hogy tetszem neki , de jó megpróbálom :)amúgy n egy évfolyammal fiatalabb vagyok
2014. febr. 15. 15:33
 5/7 A kérdező kommentje:
*én
2014. febr. 15. 15:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Mogyorózd meg, akkor tuti felfigyel rád.
2014. febr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
haha, nagyon vicces -,-
2014. febr. 15. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!