Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy írjak rá fészen egy...

Hogy írjak rá fészen egy srácra, aki nagyon tetszik?

Figyelt kérdés
Még soha nem beszéltünk, csak lájkolgatni szoktam neki, még élőben se láttam szerintem. De nagyon helyes, és nagyon tetszik, csak nem tudom milyen ürüggyel írjak rá. Mert a 'szia, mizujs' egy ismeretlentől, kicsit fura szerintem. Azt is furának tartom hogy 'szia, megszeretnélek ismerni, blabla.' Nem akarok gáznak tűnni. Egyébként én 17 vagyok, ő pedig 18. A hasznos válaszokért zöld mancsot adok!:)
2014. febr. 15. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem is az ismerősöd? Akkor az is fura, hogy lájkolgatsz neki.

Vagy bejelölted ismerősnek? Ha visszajelölt, akkor szerintem nyugodtan írhatsz neki. Meg kell próbálni.

2014. febr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a lányok szeretnek beszélgetni. ha most csak úgy a semmiből rámírna egy lány biztos örülnék neki és kíváncsi lennék, hogy vajon kicsoda is ő, és hogy mi okból írt. előbb derülne ki az, hogy bejössz-e neki vagy sem mielőtt le akarna rázni. ezzel csak azt akartam mondani, hogy meg fogod tudni, de ezt análkül, hogy megbántódnál. no meg mi van abban, ha valakivel akarsz beszélgetni?
2014. febr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha élőben nem ismered akkor ne írj mert ez így nagyon gáz.
2014. febr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2014. febr. 15. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!