Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt olyan nők, akiknek...

Vannak itt olyan nők, akiknek az (igazán) nagydarab pasik jönnek be (külsőre)?

Figyelt kérdés

Személyes tapasztalatok érdekelnek(nem az hogy láttam/ismertem XY-t akinek pont egy olyan pasija van )

Azért írtam külsőt mivel aki átlátja a témát vagy benne van, az pontosan tudja hogy egy olyan férfi ritkán jut el odáig,egy-egy ismerkedés alkalmával hogy megtudja mutatni a belső tulajdonságait.

Több okból is ,mint pl: nehezebben old fel kezdetben,etc.



2014. febr. 15. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, csak az a baj, hogy nagyon ritka az olyan akivel belsőre is egyezünk:)
2014. febr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ment a zöld kéz :)
2014. febr. 15. 20:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönnek be a nagydarab pasik. Pedig tudom, hogy ők is ugyanolyan jófejek lehetnek mint a kisdarabok, de egyszerűen nem vonzanak. Erről nem tehetek.
2014. febr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek a nagydarab pasik, mindig is ilyen barátaim voltak, bár az is igaz, hogy nekem a belső jobban számít. Viszont azt megkérdezhetem, mit értesz igazán nagydarab alatt?
2014. febr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mindenki megkapta a zöld kezet.

Igazán nagydarab alatt a 100-120+-osokat értem :)

2014. febr. 15. 22:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Barátom 100+ kiló, mondjuk nekem nem tűnik olyan nagydarabnak azért, lehet mert magas is. (Majdnem 190 cm.) Nekem tetszik.
2014. febr. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, a 100-120 kg az még nekem tetszik.
2014. febr. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!