Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol tudok ismerkedni fiatal...

Hol tudok ismerkedni fiatal normális értékrenddel rendelkező lánnyal? 15-20

Figyelt kérdés

2014. febr. 16. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Itt nem nagyon, mert ritka, mint a fehérholló. És ha van is, akkor meg van párkapcsolata és nem akar ismerkedni
2014. febr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Definiáld a "normális" kifejezést.
2014. febr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Normális: nem a pénzemre hajt, kedves, lehet vele értelmes témákról beszélgetni nem csak arról hogy tegnap hogy rúgott be.
2014. febr. 16. 10:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem én beleillek a "normális"-ról alkotott elképzeléseidbe de egy évvel kicsúsztam a korhatárból :/
2014. febr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megint jön a kérdés, neked mi az "értelmes"? Mert ami neked az, lehet, hogy nekem (vagy más lányoknak) az unalom netovábbja.
2014. febr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha nálad ez a normális definíciója akkor azt hiszem én "normális" vagyok a szemedben

bár őszintén engem nem igazán mozgat meg ez az "ismerkedjünk" maszlag, mivel úgy érzem jelenleg vannak fontosabb dolgaim is egy fiúnál

azt viszont nem tudom hol tudsz "normális értékrenddel rendelkező lánnyal" ismerkedni, természetesen vannak ilyen ismerőseim de azokat iskolából vagy munkahelyről ismertem meg

19L

2014. febr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom ,hogy igaz rám a "nornális" kifejezés. Ha gondolod írj! :) 15/L
2014. febr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!