Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megcsókolhatom azt a fiút,...

Megcsókolhatom azt a fiút, akivel 4 napja járok és már volt szájra puszi, kézfogás stb? És ha megcsókolom, akkor én kezdeményezzek? Tudnátok jó helyszíneket mondani Nagykanizsán, ahol kellemesen beszélgethetünk és csókolózhatunk? 14/L (többi alul)

Figyelt kérdés

Anya azt mondja,hogy nem szabad könnyen kaphatónak lenni,de mit csináljak,ha ennyire szeretjük egymást?

És ne írjatok olyanokat,hogy legozzak,mert az én koromban is lehet szerelmesnek lenni!!!



2014. febr. 16. 12:01
 1/6 anonim válasza:
szia! szerintem megcsókolhatod. ha pedig régebb óta ismeritek egymást pl. osztálytársak vagytok és már tetszettetek egymásnak akkor az nem könnyen kaphatóság. Nem kanizsán lakok de biztos vannak valami parkok stb.. majd ird meg milyen volt! ;) sok szerencsét :))
2014. febr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen.

A könnyen kapható nem ezt jelenti. Tudod, az mit jelent? Akit két szép szóval rá lehet bírni, hogy megd*gassa magát. Az a könnyen kapható. Annak tényleg nem szabad lenni.


Viszont egy kapcsolatban őszintének is kell lenni. Ha szeretitek egymást, és kívánjátok, csókolózzatok nyugodtan, hiszen ez vele jár. Elvből csakazértse csinálni, na az viszont nem lenne őszinte hozzáállás.

2014. febr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kancsesz94 válasza:

Simán, hogyha megvan a kölcsönös érdeklődés mindkettőtök részéről.

keressetek olyan helyet, ami csendes és nyugodt. :)

2014. febr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
4 kemény napja jártok ef te akarod először megcsókolni? Ne tedd Ha ő is annyira szeret, mint te, (bár 4 nap után ez nekem érdekes kicsit) akkor majd ha eljön az ideje, meg fog csókolni. Ebből egyrészt tényleg az jön le, hogy könnyen kapható vagy, másrészt nagyon korai. Nem a korod miatt, hanem a 4 nap.
2014. febr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Az utolsó válaszolónak,hogy ,már meg akart csókolni,csak megkérdezte nem korai-e.Én meg azt mondtam,hogy még várjunk pár napot.És már minimum 5 éve ismerjük egymást és aközben is járogattunk de nem volt komoly.

2014. febr. 16. 15:15
 6/6 anonim ***** válasza:
4 hónapot olvastam, bocsi. :D
2014. febr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!