Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti el szoktátok mondani?

Ti el szoktátok mondani?

Figyelt kérdés
az apám meghalt 3 évvel ezelőtt és utálok róla beszélni, kb 5 embernek mondtam el a családon kívül mert egyszerűen nem szeretem ha mások tudnak róla, hogy "sérült" vagyok. És a kapcsolataimban is ettől félek h ha elmondom akkor érzelmileg sérültnek tart és inkább keres egy normális lányt ezért inkább csak annyit szoktam mondani h sose ismertem az apámat. Valaki van hasonló helyzetben? ha igen akkor mesélne a tapasztalatairól?

2014. jan. 27. 10:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha te nem szeretsz beszélni róla, akkor más szerinted szeret?:)
2014. jan. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagymamám halt meg de én elmondom természetesen ha kérdezik, magamtól nem beszélek róla.

Nem gyaláznám meg az emlékét azzal, hogy inkább letagadom őt, hogy nem is ismertem csak mert az emberek "sérültnek"láthatnak, nekem ehhez nem lenne szívem.

2014. jan. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gusztustalan dolog azt hazudni az apádról, hogy sosem ismerted, annak ellenére, hogy ott volt melletted csak meghalt. Nagyon sok embernek halt már meg közeli családtagja, barátja, mégsem gondolják róla, hogy sérült. Én 10 éves koromban már 7 temetésen voltam és az apám is köztük volt. Ettől még nem hiszem, hogy bárki is úgy kezelne, mint egy őrültet. Ha nem akarsz róla beszélni, akkor ne tedd és ezt közöld is az aktuális jelölteddel, de ilyesmiről ne hazudj.

Ha már ezen megbukna az ember, akivel ismerkedsz, akkor nem is kár érte.

2014. jan. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Noydra ***** válasza:
Hülyeség, amit csinálsz.
2014. jan. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
én nem érzem úgy hogy ezzel meggyaláznám az emlékét
2014. jan. 27. 10:20
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy sérült!

Az én páromnak az apukája 13 éves korában halt meg, ráadásul pont jelentős ünnepnapon! Neki ez lelki teher, fáj neki, igy nőtt fel, hogy azon az ünnepen apukájának gyújtott gyertyát. Atz az ünnepet csak én tudtam ismét ünneppé tenni, mert akkro velem van, együtt üljük,már sólunk szól, nem pedig a gyászról! Anyukája egymás után vesztette el a szüleit, azon a napon ő is gyertyát gyújt. (50 felett van) Anyám szintén gyertyát gyújt a nagyanyám halálának a napján. Fáj neki persze! Neked is, ez nyilvánvaló! Mindenki sérült ember akinek meghal egy szülője? NEM! A szülők halálát előbb-utóbb átéled, akár akarod, akár nem! Nem vagy, és nem is voltál ettől sérült ember.


És még valami, és ez nagyon enm fog most tetszeni neked!

Votl egy apád, aki tisztességben élt veled, nevelt, szeretett, és tisztességben halt meg!

Te pedig azt hazudod mindenkinek, hogy ki tudja kiféle/miféle volt! FOROG A SIRJÁBAN! Képes vagy LETAGADNI a saját apádat aki halálig szeretett???!!!

Ezt mégis hogy képzeled?!

Fentről ha lenéz rád mit lát, és mit gondol rólad?! Vedd már észre mit művelsz!

Nem vagy sérült, de gonoszságra adod a fejedet! Ezt köszörüld ki minél hamarabb!

2014. jan. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
najó mielőtt mindenki jönne azzal h az apám mennyire szeretett, elárulom h alkoholista volt és halálra itta magát
2014. jan. 27. 10:25
 8/17 A kérdező kommentje:
de ennek ellenére persze szerettem, de ez is közrejátszik abban h nem akarok róla beszélni, hogy mások ne ítéljék el, mert azért jó ember volt
2014. jan. 27. 10:27
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mély becstelenség letagadni a szülődet akár tetszik neked, akár nem! Az senkit sem érdekel ha alkesz volt, és meghalt, de meg lesz a véleményük rólad ha egy ilyen hazugsággal buksz le. Ezt ne csináld tovább!
2014. jan. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 PearlDiver ***** válasza:

Ha azt szeretnéd, hogy valaki megismerjen, megbízzon benned és megszeressen, akkor ne titkold el! Max nem mesélsz róla részletesen, amíg ki nem alakul a bizalom.

Ha labilis, titkolózó és rossz kapcsolatot akarsz, akkor tartsd meg magadnak, persze.

2014. jan. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!