Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnám vajon megismerni?

Hogyan tudnám vajon megismerni?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit néha látok, 2 havonta kb. Tudom a nevét de mivel élőben nem találkozok vele gyakran így írnék neki facebookon. Tudom nem ez a legjobb módja de nem látok rá más lehetőséget. Az üzenet lényege az lenne hogy régebben láttam és szeretném megismerni. Lányok ti mit szólnátok ha így keresne meg egy férfi titeket? Persze ha benne van majd találkoznánk élőben is. Vagy esetleg ti hogy csinálnátok? köszönöm előre is a segítséget.

2014. febr. 16. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért ne, szerintem mindenki örül ha normálisan közelednek felé. Ha meg sem próbálod, ne is várd a csodát.
2014. febr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én is így vagyok, még várok 1-2 választ és megpróbálok írni egy értelmes üzenetet. Próba cseresznye, vesztenivalóm nincs :)
2014. febr. 16. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!