Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csak olyan fiúkba...

Miért csak olyan fiúkba leszek szerelmes, akikkel szégyellek összejönni?

Figyelt kérdés

Eddig kétszer voltam szerelmes, de mindkétszer olyanba, akik minden csajnál bepróbálkoznak a világon nem túl előnyös külsejükből kifolyólag, hátha majd összejön végre valakivel alapon... Ilyennel viszont nem akarok összejönni, mert tök gáznak érzem,hogy mindegy nekik, hogy kivel jönnek össze.

Tetszenek mások is, akik sokkal jobban néznek ki, és nem is ilyen mindenkinélbepróbálkozók, de velük nem érzem ezt... A szerelem valahogy összefügghet a szégyenérzettel/undorral? Van másnak is ilyesmi tapasztalata?


2014. febr. 16. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
f/l vagy? Hány éves vagy?
2014. febr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha szegyellsz osszejonni veluk, akkor tuti nem vagy szerelmes! Akkor teljesen mindegy mit gondolnak masok, ha szerelmes vagy.

Vagy mi neked a szerelem egyaltalan?

2014. febr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De te az egészet rosszul látod.


A vonzó és a nem vonzó férfiak is ugyanolyan "mindegy nekik alapon" próbálkoznak és "mindenkinél bepróbálkozók".


Csak a vonzó férfiaknak nem kell sokat próbálkozniuk, mert hamar találnak maguknak valakit. A nem vonzó férfiak meg csak sokára. Ha a vonzó férfiak nem lennének annyira vonzóak, ők is többet próbálkoznának, mert csak több próbálkozásra jönne össze nekik, mint most.

2014. febr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem is csak az tart vissza,hogy mit gondolnak mások, (bár ez is irritáló: "na végre a századik próbálkozás után talált valami csajt, aki még vele is összejön") hanem a tudat, hogy én szerelmes vagyok belé, neki meg teljesen mindegy, csak barátnőt akar, mindegy kit...


lány vagyok egyébként, 20 éves

2014. febr. 16. 18:09
 5/6 A kérdező kommentje:
hm, 3., ebben lehet igazság :D de én ismertem olyat is, aki kívül-belül nagyon tetszett, és nem is próbálkozott be mindenkinél, és nálam igen, mégsem éreztem ezt a "beleremegazegészvilág" cuccot :D
2014. febr. 16. 18:10
 6/6 anonim ***** válasza:

"f/l vagy?"


Fiúkról kérdez...

2014. febr. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!