Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes lennék?

Tity kérdése:

Szerelmes lennék?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni hogy mit érzek az osztályomban lévő egyik srác iránt. Szerintem jól néz ki, sokat beszélünk és teljesen haveri a kapcsolatunk. Amikor beszélgetek vele jól érzem magam, de ha órán bontva vagyunk akkor már azt várom hogy újra láthassam és beszélhessek vele. Sajnos eléggé zavar ha más lányokkal beszél, de próbálom nem figyelembe venni. Amikor még annyira nem ismertük egymást egy kicsit bunkózott de már nem teszi. Tényleg jóba vagyunk, ha megkérem akkor segít. Sajnos nem tudom eldönteni mit érzek iránta. Nem teljesen hiszem hogy szerelmes vagyok belé, de osztálytársam szerint csak róla tudok beszélni.

2014. febr. 14. 21:04
 1/1 anonim válasza:
valószínű :) de ha mégtöbbet vagytok együtt pl suli után akkor kiderül.
2014. febr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!