Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Már majdnem ott tartok, hogy...

Már majdnem ott tartok, hogy véget vetek az életemnek vagy megpróbáljam a meleg oldalt?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, 30-hoz közel. Az eddigi kapcsolatteremtési próbálkozásaim mind kudarcba fulladtak! Pedig állítólag jó képű vagyok, nem iszom, nem dohányzom és mégsem kellek a nőknek! Próbálkoztam Netes társkeresőkön is, de a nők még hallani sem akarnak a velem való találkozásról!

Azt az indokot írták és azt mondták szórakozóhelyeken, meg mindenütt, hogy rendes vagyok, de 158cm-as férfi nem kell nekik!


Van egy jó haverom is és ő is panaszkodott, hogy pontosan ilyen problémával küzd! Holott, ő 172cm magas!...és mégis, nem kell a nőknek!


Az ész megáll! Tényleg csak ez számít a nőknek?

Van ebből kiút? Az ilyen: "menj ismerkedj! Menj, bátran szerezz nőt! " meg hasonló jótanácsoktól kíméljetek meg!

Eddig is ezt csináltam és itt az eredménye!

Már azon kondolkodom, hogy lehetne valahogy meghalni!



2014. febr. 16. 17:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Kezdj el inni, dohányozni, és vedd félvállról a nőket. Egyből tapadni fognak rád.
2014. febr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
51%

1 A meleg oldalt nem lehet probálni ez nem igy megy:P

2 A lányoknak nem olyan kell aki nem iszik és nem dohányzik

3 Brobálkoz kisebb lányoknál aki akkora mint te nehéz lehet de probáld meg:) Remélem segitetem

2014. febr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Ahol megállt az idő ***** válasza:

Először is nem fiú vagy,hanem férfi.:)

Hát nem tudom,de eddig csak felszínes nőket fogtál ki,akiknek csak a külső számít...

2014. febr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
nyugi majd csak találsz egy olyan nőt akinek bejössz. És ne legyél öngyilkos.
2014. febr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Zakathol ***** válasza:

Az a baj, hogy te egy 30-hoz közeli fiú vagy. Ilyenkor illik már azért férfinek lenni.


A másik pedig, hogy direkt, senki sem tud meleg lenni. A szexuális beállítottság nem eldöntés kérdése. Direkt nem fogsz tudni vágyat, de még érzelmet sem érezni egy férfi iránt, ha hetero vagy.


Az életeddel pedig azt csinálsz amit akarsz, de aki ilyenek miatt képes véget vetni az életének azt én eleve egy genetikai zsákutcának tartom, és jobb is, hogy nem szaporodik. Talán inkább keress értelmet az életednek. Ne a nőktől várd a csodát, építsd fel a saját életed, keress hobbit, hódolj valaminek, kösd le az energiáid. Ha ezzel megvagy, majd szép lassan bevonzódnak az életedbe azok az emberek akikkel közös hangot beszéltek, és talán találsz valakit aki hozzád illik. Egy párkapcsolat csak akkor működik helyesen, és akkor leszel tőle igazán boldog, ha a másik ember KIEGÉSZÍTI az életedet, nem pedig Ő JELENTI azt.

2014. febr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nem értem az ilyen embereket. Nekem sincs barátnőm és lepattint mindenki a francba, aztán mégsem akarok öngyilkos lenni. Van 1001 más hobbim, dolgom, aztán jól elvagyok. Persze jobb lenne, ha lenne kapcsolatom, de az sem a világ vége, hogy nincs (és soha nem is volt). Te is találj magadnak valami mást, amivel foglalkozhatsz, és ne ezen rágódj.
2014. febr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Hatos válaszoló! Hány éves vagy?
2014. febr. 16. 18:07
 8/22 anonim ***** válasza:

Keress alacsony lànyokat, úgy még össze is jöhet

Amúgy szerintem ez nem felszínesség, én se jönnék össze olyannal, aki 10 cm-vel alacsonyabb nálam, mert nagyon zavarna

Pedig átlagos a magasságom

2014. febr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Néhány napon belül 20. Cirka 15-16 éves korom óta próbálkozok, de senkit sem érdeklek. Tudom, túl fiatal vagyok blabla. De kortól függetlenül találj valami mást, amivel foglalkozhatsz, és ne ezen görcsölj.
2014. febr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

"keress alacsony lányokat" Eddig is azokat kerestem, hozzám illőket! Nem vagyok hülye!

Az alacsony lányok is magas pasit keresnek!


Akit a nők keresnek, az 99%-ban így kezdődik: "Legyen magas.....

2014. febr. 16. 18:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!