Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy lánybarátom kapcsolatot...

Egy lánybarátom kapcsolatot keres Valkit érdekelne? Többi lent!

Figyelt kérdés
Van egy nagyon kedves aramyos és jófej lámy barátom aki beleunt a nyomi és szemét pasikba. Valki olyat keres aki jólbánna vele szeretné együt tudnának sétálni parkba együt filmezhetnének főlleg horrort és együt teázgathatnának mikőzben csak beszélgetnek:) De azért a fiú legyen egy kicsit rossz fiú is:) Amugy a lámy Győri és 16éves Ha valki olyan aki mint ő akkor irjon rám és eljuttatom az illetőhöz:) És ha lehet akkor a szépfiuk irjanak^^
2014. febr. 16. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:

ennyi ellentmondást ebben a pár sorban..... a rossz fiú sosem fog vele törődni, csak leszarni, megalázni semmibe nézni, soha nem fog vele teázni meg sétálgatni hátsó szándék nélkül.... a szépfiús rész meg.... :D nc, keresse biebert

am meg, ha valamit szeretne a lány, keressen ő magának, és ne te...

2014. febr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a kocákat.
2014. febr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És a hölgyemény mit szeret jobban, a Karamazov testvéreket vagy inkább az Im ígyen szóla zarathustrát? Hadd legyenek már akkor nekünk is elvárásaink..:D
2014. febr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hmmm legalább egy képet kérek, a nélkül... nehéz :)
2014. febr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

most olvastam a Karamazov testvéreket...valami eszméletlen.. nemvéletlen hogy Dosztojevszkijt kitagadták a pravoszláv egyházból


ja.. ha a csaj szereti, akkor írhat:D 17/f

2014. febr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyszer majd abba hagyja az álmodozást, és megtudja, milyen a valóságban egy jó pasi...

De ilyen kombó tuti nincs.

2014. febr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A roszfius anyit tesz hogy nem egy nyomi ronda kocka hanem aki inna is meg bulizna is ha ugyvan de nemviszu tulzásba:)
2014. febr. 16. 21:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Haha. Én győri vagyok de besírok, hogy egyrészt ilyenek a kritériumok, másrészt én 10 évvel idősebb vagyok. Az a szépfiús mondat pedig... mesés. Így ugye tudod, hogy csak a bunkó szemétládákat fogjátok megtalálni?
2014. febr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!