Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért olyan nehéz találni...

Miért olyan nehéz találni olyan embert, aki túl tud lépni a felszínes napi dolgokon és mély témákról is lehet vele beszélni, filózni? Pl. Hogy mit keresünk itt, mik a céljaink, motivációink, kik is vagyunk mi stb?

Figyelt kérdés
Nem párkapcsolatot keresek. Pusztán baráti társaság kialakításánál is, új emberek megismerésénél is érzem azt, hogy az emberek nagy része annyira egyszerű. Akinek nem inge...ti mit tapasztaltok?
2014. febr. 16. 21:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ja... szerintem is... most mondd meg, van itt olyan aki indul a választáson? Szeretitek Orbánt?
2014. febr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nehéz találni az biztos.. azért mert a nagy többség leragad a materialista pénzközpontu világnál..
2014. febr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Merész tőled, hogy az internet pöcegödrében akarsz gyöngyöt halászni.
2014. febr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
nekem konkrétan egy 1 ilyen barátom van, akivel el tudok beszélgetni mélyen ijen kicsit sem földhözragadt dolgokról, de mindketten ilyen álmodozók vagyunk, én személy szerint utálom a földhözragadtságot
2014. febr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Az egzisztenciális krízisről szeretnél beszélgetni?


Egyébként valóban nagyon sok az egyszerű ember és sokszor úgy érzem, hogy ez az oldal egyenesen vonzza őket.

2014. febr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 piriiiiii ***** válasza:

Én is így veszem észre, de szerencsére többnyire én mégis olyan társaságokban fordulok meg, ahol nem ez tűnik fel. Aki keres, az...

Egyébiránt igenis interneten is lehet ilyen embert találni, én sok ilyen fajtát találtam már.

2014. febr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mert az ilyen dolgokhoz a megfelelő intelligenciaszint is szükséges,ami manapság nem sok embernek van meg.Én is nagyon szeretek néha ilyenekről beszélgetni,de alig van ember akivel lehetne.Számomra is egyetlen egy ember van olyan,akivel tudok ilyenekről beszélni normálisan. :)
2014. febr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 piriiiiii ***** válasza:

Ostobaság. Egy egyszerű embernek is lehetnek nagy gondolatai! A kiemelkedő orosz írók is így vélték, némelyiknek a regényében örökösen feltűnik egy idős, tapasztalt parasztember, aki mindig megmondja a tutit, pedig írni sem tud, de van szeme, és lát is vele!

Nem kell három diploma és ilyen meg olyan egyetem ahhoz, hogy gondolkodni tudj.

Én például igen egyszerű ember vagyok, mégis úgy vélem, van eszem, és értelmem is.

2014. febr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

# 8:

Egyetem és diploma =/= értelem.


Nem tudom, hogy ki járt már egyetemen, de a mostani ponthatárokkal, egy gyenge hármas érettségivel is lazán felvesznek bárkit. Azt pedig tudjuk, hogy az érettségihez nem szükséges atomfizikusnak lenni...

2014. febr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 piriiiiii ***** válasza:
Azért remélem, a lényeges dolgokat is leszűrted a válaszomból, kilences...
2014. febr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!