Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A harminc feletti nők másként...

A harminc feletti nők másként viselkednek társkeresőn, nyitottabbak, mint a huszonévesek?

Figyelt kérdés
Ha jól sejtem, náluk már nem az az arány, hogy minden ujjukra jut 100 jól szituált fickó.
2014. febr. 17. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Ők görcsösebbek, mert már kezdenek kicsúszni az időből. Míg mi huszonéves nők pedig egyelőre élvezzük az életet, és szórakozunk, kihasználjuk a lehetőségeinket és nyitottak vagyunk. Én legalábbis így vettem észre.
2014. febr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

"Ha jól sejtem, náluk már nem az az arány, hogy minden ujjukra jut 100 jól szituált fickó."


Dehogynem! :)


30+/N

2014. febr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy ők tényleg társkeresésre használják az oldalt, nem pedig csak az önbizalmuk növelésre.
2014. febr. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Na, ne viccelj, második. Ne mondd, hogy annyira jó a készlet. Ebben a korban már a férfiak is javarészt házasok, sokszor még a társkeresőn is. Most nem arra gondolok, hogy ki tudsz-e ott fogni egy-egy "jó pasit" ilyen-olyan célokra, hanem hogy komoly kapcsolatot össze tudsz-e ott szedni olyan emberrel, akit el is fogadnál magad mellé. És persze fontos kérdés, hogy ha igen, akkor neked kell-e bármit is tenni érte, vagy csak úgy az öledbe hullik a dolog...


Első, szerintem pont a görcsösség, hogy most már ideje lenne találni valakit, veheti rá őket arra, hogy ne csak játszadozzanak, hanem komolyan vegyék ők is a dolgot. A huszonéveseknél az a tapasztalat, hogy nem veszik komolyan, tisztelet a kivételnek. Fürdenek a 100 meg 100 próbálkozó által keltett rivaldafényben, és válogatnak, de persze a kisujjukat nem mozdítják, hogy kapcsolat legyen a dologból, elvárják, hogy "meghódítsák" őket.

2014. febr. 17. 13:49
 5/9 anonim ***** válasza:

"Na, ne viccelj, második. Ne mondd, hogy annyira jó a készlet. "


Nem viccelek. Egy csinos, szép, a 30-as évei elején járó nő még igencsak népszerű lehet a férfiak körében. Ne mondd már, hogy a kb. 28-35 éves férfiak java része már házas! :) Legalábbis én nem így tapasztalom. Persze az sem mindegy, hogy a nő 31, vagy 39 éves. A negyvenes férfiak közül tényleg sokan házasak... meg sokan elváltak.


Nem mondom, hogy nincs olyan 30-as nő, aki görcsösen akar már párkapcsolatot és nem sikerül neki és fél, mert ketyeg az a bizonyos biológiai óra, de a vonzóbb, értelmesebb, 30-asok java része még bőven válogathat és pont hogy igényesebb, mint fiatalabb korában. Legalábbis ha komoly kapcsolatot szeretne.

A hölgy ismerőseim többsége a 20-as évei legvégén, vagy a 30-as évei elején talált párt és mindegyikük alaposan megválogatta, kit válasszon, mert volt lehetőségük választani.

2014. febr. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
9%
Izé, mi elhisszük hogy te egy eszményi szépség vagy. Fejben meg is pakoltalak. Hogy tetszik?
2014. febr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Érdekes, amit írsz, mert más, társkeresőt megjárt hölgyek arról számolnak be, hogy az alábbi "készlettel" találják szembe magukat:


1. Kisebbségiek, mégpedig azon részük, ami csoda, hogy képes társkeresőre regisztrálni. Zaklatásból és monetáris ajánlatok tételével töltik idejüket.


2. Agyatlan "szépfiúk", akik piával és autóval pózolnak félmeztelenül, kérkednek a pénzükkel, izmaikkal, de egy értelmes mondatot leírni, kinyögni már nem képesek.


3. Házas emberek, akik kalandot keresnek, és vagy eltitkolják a családi állapotukat, vagy nem, de semmiképpen nem komoly kapcsolatra vágynak.


Ezt nem én mondom, ezt nekem mondták. Lehetséges, hogy elfogult vélemények, de vélemények. Ha az általad említett választék ebbe beleillik, akkor nem szóltam, ízlések és pofonok. Ha viszont nem, akkor mesélhetnél, kik vannak még ott nagy számban (!), akik jó fogást jelentenek a nőknek.


Az természetesen tény, hogy sok 30-as és 40-es férfi van, akik nem házasok, de a számuk a másik oldalhoz képest szerintem csekélynek mondható. A legtöbben azért 35-30 között meg szoktak házasodni, vagy élettársi/komoly kapcsolatban vannak.

2014. febr. 17. 15:04
 8/9 A kérdező kommentje:
Értelemszerűen 25-30 akart lenni...
2014. febr. 17. 15:05
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem szoktam 30 feletti nőkre ráírni, mert én is csak 27 vagyok még. DE! tapaszalatom szerint, 30 felett nagyon megfordul a kocka. 20-30 éves nőknek udvarol a 20-40-es férfi korosztály, 30 felett meg már mindenki gyereket akar. Legjobb esetben is csak fele annyi jelentkező van, de inkább kevesebb.

Párszor "udvarolt" már nekem 30 feletti nő (fiatalabbak vmiért ezt nem csinálják?!) de tényleg az volt az érzésem h nekik van szükségük rám és nem fordítva. Mivel nem akartam őket később egy fiatalabb nőért otthagyni, inkább nem használtam ki őket, pedig adva lett volna a lehetőség.

(Szerintem jobb így, mert egy kapcsolatot mindig nehézkes (érzelmileg is) lezárni, érzelmek nélkül meg amúgy sem lenne értelme a dolognak.)

2014. febr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!